• یکشنبه ۲۶ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-18314-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:

فرهنگ زدایی در ایران از اهداف دشمن است

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی فرهنگ زدایی و توسعه فحشاء و بی ناموسی را از اهداف دشمن دانست و گفت: ارتش مکتبی و سرفراز ایران اسلامی همواره برای دفاع از ناموس تلاش می‌کنند.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان‌جنوبی، آیت الله سید علیرضا عبادی، امروز(26 فروردین)، در دیدار با فرمانده ارشد نظامی ارتش، فرماندهان نیروهای مسلح استان و جمعی از کارکنان نیرهای مسلح، بیان کرد: آنچه که امروز ملت‌های مختلف دنیا از خواب غفلت بیدار می‌کند جنایت‌های بین المللی و مدعیان آزادی، دموکراسی و حقوق بشر است.

وی با بیان اینکه هدف آن‌ها فاسد کردن مردم و منافع مادی است، افزود: نیرو های مسلح در نظام های الهی بر اساس اسلام ناب تشکیل می‌شوند.

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با اشاره به سابقه تاریخی اروپا، بیان کرد: آنچه که همواره در تاریخ بوده، این است که سیاست حاکم غرب و اروپا و فرهنگ حاکم بر اروپا غاصب بوده و است.

عبادی با بیان اینکه اصولا فرهنگ و تمدن چیزی خلق الساعه نیست، اظهار کرد: استقبال ایران از اسلام علامت رشد این مردم است و اصولا اروپایی ها چه دورانی که جهل داشتند و چه دورانی که بی دین بودند از فرهنگ خوبی برخوردار نبودند.

وی ادامه داد: اروپایی‌ها وقتی دین داشتند، دین آن ها در مجموعه از خرافات به اسم مسیحیت بود که  سوختن دانشمندان از نماد آن است.

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با بیان اینکه اگر آنچه به نام کتاب دین برایشان مطرح است بازگو شود، انسان خجالت می کشد، افزود: امروز علاوه بر خرافات، سوء استفاده هایی از دین در تعلیمات یهود وجود داشته که معتقد است انسان‌های دیگر نیز از آن خودشان هستند.

عبادی با بیان اینکه اقتصاد اروپایی ها تنها مال پرستی است، اظهار کرد: این افراد برای انسان، انسانیت و کرامت هیچ ارزشی قائل نیستند.

وی بیان کرد: تمام فسادها، فتنه ها، جنگ اول، جنگ دوم و آنچه در میانمار علیه مردم راه افتاده، عاملی جز آمریکا ندارد.

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با بیان اینکه همه این فتنه ها چه در میانمار و یمن و چه در دیگر کشورها، به خاطر بوی نفت است، اظهار کرد: اروپایی‌ها از گذشته های دور برای آلوده کردن مردم به دیگر مناطق نفوذ کرده اند.

عبادی توسعه تریاک، فرهنگ زدایی، توسعه فحشاء و بی ناموسی را از دیگر اهداف اروپایی ها دانست و گفت: این افراد عقل و دین ندارند و هدف انسانی در آن ها نیست.

وی ادامه داد: روزی که ایران ۲۰ میلیون جمعیت داشت و انگلیس ها سلطه داشتند، قحطی مصنوعی ایجاد کردند که نصفی از مردم به دلیل گرسنگی مردند.

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی با بیان اینکه اروپا از دزد و ادمکش حمایت می‌کند، خاطرنشان کرد: امروز تروریست‌ها را در سوریه و پاکستان راه انداختند و می‌گویند می‌خواهیم با تروریست‌ها بجنگیم که برای خود جا باز کنند.


انتهای پیام