• دوشنبه ۲۷ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-19114-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی:

ظرفیت مساجد برای مبارزه با مواد مخدر به کارگیری شود

 مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی گفت: ظرفیت پایگاه‌های فرهنگی ــ هنری مساجد برای مبارزه با مواد مخدر به کارگیری شود.
به گزارش ایسنا منطقه خراسان‌جنوبی، حجت‌الاسلام احمد رضایی، امروز(۲۷ فروردین)، در کمیته فرهنگی و پیشگیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان‌جنوبی، اظهار کرد: مواد مخدر یکی از پنج آسیب مهم اجتماعی است.

وی با بیان اینکه مواد مخدر سالیانه در جهان دو میلیون تلفات دارد که این آمار در کشور ما  به ۵۰ هزار نفر می‌رسد، افزود: مبارزه با مواد مخدر یک خرد جمعی را می‌طلبد و همه افراد باید در این حوزه با تمام توان پای کار باشند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی بیان کرد: در حوزه مواد مخدر با یک آسیب چند بعدی رو به رو هستیم چرا که در این مسئله، تنها یک فرد آسیب نمی‌بیند، بلکه خانواده و جامعه نیز در معرض آسیب‌های ناشی از این مسئله هستند.
رضایی ادامه داد: اگر می‌خواهیم در حوزه مواد مخدر موفق باشیم باید مردم را به میدان بیاوریم چرا که هر کجا چه در عرصه جنگ سخت و چه جنگ نرم مردم پای کار باشند به موفقیت می‌رسیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی گفت: کاهش سن اعتیاد نشان می‌دهد که در حوزه مبارزه با مواد مخدر باید از کلی‌گویی‌ها فاصله گرفته و به سمت ارتباط چهره به چهره با جوانان و آموزش خانواده‌ها برویم.

رضایی یادآور شد: دستگاه‌های عضو شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان‌جنوبی برای انجام کارهای فرهنگی و آموزشی مرتبط با مبارزه با مواد مخدر می‌توانند از ظرفیت پایگاه‌های فرهنگی و اجتماعی مساجد استفاده کنند.

انتهای پیام