• سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-11614-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

نمایشگاه از حرا تا حرم در بیرجند برگزار می‌شود

 فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیرجند با اشاره به برگزاری کنگره دو هزار شهید استان، گفت: مسئولیت برپایی نمایشگاه «از حرا تا حرم» بر عهده سپاه بیرجند گذاشته شده که اکنون کار عملیاتی و اجرایی نمایشگاه آغاز شده است.
به گزارش ایسنا منطقه خراسان‌جنوبی، مهدی صادق‌احمدی،  امروز(۲۵ اردیبهشت)، در جلسه شورای اداری شهرستان بیرجند اظهار کرد: در خرداد ماه دو برنامه داریم که در سوم خردادماه؛ سالروز فتح خرمشهر اولین برنامه است.
وی افزود: جلسات متعددی برگزار کرده‌ایم تا بتوانیم سالروز فتح خرمشهر که نقطه عطفی در تاریخ انقلاب بوده است را در شهرستان بیرجند اطلاع رسانی کنیم.
وی با بیان اینکه زمانی که به این فتح بزرگ می‌نگریم از خود گذشتگی و ایثار دلاور مردان انقلاب را می‌بینیم، تصریح کرد: از نهادها و ادارت می‌خواهیم که برنامه‌ها و فضاسازی‌هایی مانند تقدیر از کارکنان، جانبازان و ایثارگران را برای گرامیداشت این سالروز بزرگ داشته باشند .
صادق احمدی با بیان اینکه به دلیل ماه مبارک رمضان در ۱۵ خرداد اعزام کاروان به مرقد امام (ره) را نخواهیم داشت، اظهار کر: برنامه‌هایی برای آشنایی بیشتر مردم با تظاهرات ۱۵ خرداد و ویژگی‌های امام (ره) در زمان انقلاب اسلامی با همکاری ادارات برگزار خواهیم کرد.
وی بیان کرد: کنگره ملی دو هزار شهید، سردار و امیر استان که برگزاری این کنگره بر عهده فرمانداری و ناحیه مقاومت بسیج است را برگزار خواهیم کرد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیرجند ادامه داد: نمایشگاه از حرا تا حرم که نمایشگاه بزرگی است در این کنگره افتتاح خواهد شد و تا هشت روز ادامه پیدا خواهد کرد.
صادق احمدی یادآور شد: احتمال دارد تا یک سال این نمایشگاه باقی بماند تا به یک موزه تبدیل شود.

انتهای پیام