• جمعه ۱۸ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-8614-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

/حمایت از فلسطین؛ آبرو برای ایران/

رژیم غاصب صهیونیستی از سیل خروشان ملت در راهپیمایی روز قدس احساس خطر می کند

مدیرکل تبلغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: سیل خروشان مردم در راهپیمایی روز قدس باعث می شود رژیم غاصب صهیونیستی احساس خطر کند.

حجت الاسلام احمد رضایی  در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه خراسان جنوبی اظهار کرد: روز قدس ی یادگاری ماندگاری از امام راحل است و به علت اینکه آن بخش از پیکره اسلام زیر چکمه رژیم صهیونیتی قرار گرفت امام راحل این روز را نامگذاری کرد.

وی با بیان اینکه فلسطین بیش ار 70 سال است که مورد ظلم واقع شده است، افزود: قلب امام راحل قلب برای مظلومین عالم و اسلام می تپید و به همین علت آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به عنوان روز قدس نامگذاری کرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه در ماه رمضان به علت وجود حالات معنوی در انسان، این راهپیمایی باشکوه تر می شود، تصریح کرد: امام خمینی(ره) با این نامگذاری، راه را به مردم نشان داد تا مسلمانان برای دفاع از مظلومین عالم وارد صحنه شوند.

رضایی ادامه داد: سال به سال بر شکوه و عزت این حرکت مقدس برای دفاع از مردمی که مورد حمله رژیم صهیونیستی هستند افزوده می شود.

وی افزود: هر مسلمانی که قلبش برای اسلام می تپد باید وارد صحنه شود و با حضور خود به مردم مظلوم فلسطین اعلام کند که پشنیبان شما هستیم و این امر قوت قلبی برای جوانان این سرزمین خواهد بود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی بیان کرد: قطعا زمانی که رژیم غاصب صهیونیستی سیل خروشان مردم را ببیند احساس خطر خواهد کرد.

رضایی خاطرنشان کرد: حضور ملت ایران در این راهپیمایی، مشت محکمی بر دهان صهیونیست ها و بدخواهان دین اسلام خواهد بود.انتهای پیام