• سه شنبه ۲۲ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-11314-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

گرد و خاک مهمان آسمان آخر هفته خراسان جنوبی

کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی گفت: از فردا وزش بادها در استان شدیدتر می‌شود و برای روزهای چهارشنبه و پنج شنبه، آسمانی غبار آلود همراه با گرد و خاک پیش بینی می‌شود.

جواد نخعی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه خراسان‌جنوبی اظهار کرد: در 24 ساعت آینده هوای استان کمی تا قسمتی نیمه ابری، گاهی همراه با وزش تبدباد و گردو خاک خواهد بود.

وی افزود: در 24 ساعت آینده، شهرستان‌های طبس، فردوس، قاین، سرایان، بشرویه و نهبندان احتمال رگبار و رعد و برق پراکنده وجود دارد.  

کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی بیان کرد: از فردا وزش بادها در استان شدیدتر می‌شود و برای روزهای چهارشنبه و پنج شنبه، آسمانی غبار آلود همراه با گرد و خاک پیش بینی می‌شود.

نخعی اظهار کرد: تا روز پنج شنبه، یک تا دو درجه افزایش دما خواهیم داشت و در روز پنج شنبه دما در سراسر استان کاهش خواهد یافت.

وی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته گرم ترین شهر استان، شهرستان طبس با 42 درجه سانتی گراد و سردترین شهر، شهرستان‌های قاین و سربیشه با 18 درجه سانتی گراد بوده‌اند.

کارشناس هواشناسی خراسان‌جنوبی یادآور شد: دمای مرکز استان، فردا صبح 20 درجه سانتی گراد خواهد بود و دمای امروز بدون تغییر نسبت به روز گذشته یعنی 35 یا 36 درجه سانتی گراد است.

 انتهای پیام