• چهارشنبه ۲۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-12814-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی:

کاهش آسیب‌های اجتماعی یک حرکت جهادی را می‌طلبد

 مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: کاهش آسیب‌های اجتماعی نیازمند حرکت جهادی است.
به گزارش ایسنا منطقه خراسان ‌جنوبی، حجت‌الاسلام احمد رضایی، امروز(۲۳ خرداد)، در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در خراسان جنوبی اظهار کرد:  در شرایط فعلی آسیب‌های اجتماعی کانون خانواده را مورد تهدید قرار داده که در راستای رفع آن باید برنامه‌ریزی کرد.
وی ادامه داد: دشمن بعد از  اینکه با حمله نظامی و فتنه‌انگیزی های دیگر نتوانست به اهداف خود برسد از طریق جنگ نرم و گسترش آسیب‌های اجتماعی قصد ضربه زدن به جوانان ما را دارد.
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی بیان کرد: در کاهش آسیب‌های اجتماعی تنها اقدامات فرهنگی تأثیرگذار نیست، بلکه در کنار فعالیت‌های دینی و فرهنگی باید مسائل اجتماعی نیر جدی گرفته شود.
رضایی افزود: تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی در شش نقطه شهر بیرجند از ظرفیت پایگاه‌های فرهنگی مساجد بهره گرفته است.
وی با اشاره به اینکه در بسیاری از این پایگاه‌ها کارگاه‌های آموزشی برگزار می‌شود، بیان کرد: مدیران این پایگاه‌ها هر ۱۵ روز یک بار گزارشی از اقدامات خود را ارائه می‌دهند.
وی با اشاره به اینکه کاهش  آسیب‌های اجتماعی با مدیریت جهادی محقق می‌شود، یادآور شد: با انجام برنامه‌های روزمره نمی‌توان انتظار کاهش آسیب‌های اجتماعی را داشت.

انتهای پیام