• سه شنبه ۱۹ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-12414-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

25 مجتمع خدماتی رفاهی خراسان جنوبی آماده ارائه خدمات به مسافرین تابستانی

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان‌جنوبی گفت: 25 باب مجتمع خدماتی رفاهی استان آمادگی لازم برای ارائه به خدمات رسانی مطلوب به مسافرین تابستانی را دارند.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، جعفر شهامت، امروز (19 تیرماه) در جمع خبرنگاران اظهارکرد: اقدامات لازم در 25 باب مجتمع خدماتی رفاهی استان به منظور کسب آمادگی لازم برای خدمات رسانی مطلوب به مسافرین تابستانی انجام شده است.

وی افزود: با توجه به فرارسیدن سفرهای تابستانی و افزایش حجم سفرهای استانی و برون استانی تلاش داریم تا سطح خدمات در این مجتمع‌ها ارتقاء یابد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان‌جنوبی تصریح کرد: ارتقاء سطح ارائه خدمات به کاربران جاده‌ای و مسافران در راستای ارتقاء ایمنی تردد در جاده‌ها در دستور کار قرار دارد.

شهامت ادامه داد: در نشستی مشترک با اعضای کمیته ویژه نظارت بر مجتمع‌های خدمات رفاهی تاکید شد، اماکن بین راهی که مجتمع‌های خدمات رفاهی نامطلوبی دارند به قید فوریت تعیین تکلیف شوند.

وی بیان کرد: ضرورت آمادگی، تنظیف و آراستگی نمازخانه‌ها و همچنین نظافت و پاکیزگی سرویس‌های بهداشتی واقع در مجتمع‌های خدماتی رفاهی و اماکن بین راهی از مواردی است که بر آن تاکید شده است.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان‌جنوبی اضافه کرد: در همین راستا با توجه به مصوبه ستاد خدمات سفر کشور کمیته ویژه برای پیگیری موضوعات و انجام بازدیدهای مستمر و دوره‌ای از سال‌های گذشته از نمایندگان دستگاه‌های مرتبط تشکیل شده که به صورت دوره‌ای از مجتمع‌های خدماتی رفاهی و نمازخانه‌ها سرویس‌های بهداشتی موجود در جایگاه‌های سوخت منفرد، رستوران‌ها واحدهای اقامتی و پذیراتی بین راهی بازدید به عمل می‌آورد.

شهامت، خاطرنشان کرد: سامانه سامانه پیامکی 300056141 نیز برای ارتباط مستقیم با مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان برای رسیدگی به شکایات، انتقادات و پیشنهادات شهروندان پیش بینی شده است.


انتهای پیام