• یکشنبه ۱۴ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 975-11914-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

تشکیل ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در ۲۶ نقطه خراسان جنوبی

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: در ۲۶ نقطه از استان ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تشکیل شده است.
به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی،‌حجت الاسلام احمد ملایی، امروز (14 مرداد)، در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در 12 مردادماه سال 1359 به فرمان امام راحل تشکیل شده است.

وی با بیان اینکه در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی 22 نهاد رسمی به عنوان مجمع نمایندگان عضویت دارند، تصریح کرد: ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سراسر کشور تشکیل شده است.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی ادامه داد: ایجاد هماهنگی و جلب مشارکت نهادهای فرهنگی، نظارت و ارزیابی عملکرد دستگاه‌ها و نهادهای همکار در اجرای مراسم، اعلام موضع در موقعیت‌ها و شرایط ویژه و تدوین برنامه در مناسبت‌ها از وظایف اصلی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است.

ملایی با بیان اینکه شعار اصلی ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی " افتخار به گذشته و امید به آینده" است، افزود: ارائه کارنامه چهل ساله انقلاب اسلامی، ترسیم افق آینده امید بخش، تقویت قدرت نرم نظام اسلامی از طریق مشارکت گسترده مردم در برنامه‌های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، تبیین نقش محوری و تعیین کننده مردم در پیروزی انقلاب و پیشبرد اهداف آن و تبیین نقش بی بدیل ولایت مطلقه فقیه در پیروزی انقلاب اسلامی از جمله اهداف ستاد است.
وی با بیان اینکه پاشیدن بذر یاس و ناامیدی در دل‌های مردم از اهداف دشمن است، تصریح کرد: راهکار برون رفت از مشکلات کشور این است که دستاوردهای انقلاب اسلامی را نشان دهیم.
وی با اشاره به اینکه در تبلیغ انقلاب اسلامی موفق عمل نکرده‌ایم و این امر یک نقص است، تصریح کرد: مسئولین نیز باید تلاش خود را برای حل مشکلات مردم مضاعف کنند.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی بیان کرد: این انقلاب به وسیله مردم به وجود آمده، با خون مردم حفظ شده و در حال حاضر نیز مردم آن را حفظ می‌کنند.
ملایی با بیان اینکه مردم ولی نعمت این انقلاب هستند، اظهار کرد: دستگاه‌ها و نهادها به ویژه نهادهای تبلیغی لازم است دستاوردهای انقلاب را به صورت مستدل و منطقی بیان کنند.
وی با بیان اینکه در ۲۶ شهر و شهرستان استان ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تشکیل شده است، تصریح کرد: در ذیل این ستادها ۱۳ کارگروه از جمله کارگروه فرهنگی و هنری، اقتصادی، علم و فنائری، رسانه و فضای مجازی، روستا و محرومیت زدایی، ورزش و جوانان، روحانیت، بهداشت و درمان، زنان، دفاعی و بسیج مردمی و آموزش و پرورش تعریف شده است.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با اشاره به روز خبرنگار، اظهار کرد: باید به خبرنگاران که بزرگترین کارها را رقم می‌زنند توجه و حمایت بیشتری شود.
ملایی افزود: خبرنگاران در آستانه چهل سالگی انقلاب اسلامی برای انعکاس کارآمدی نظام جمهوری اسلامی ایران که بر پایه خون هزاران شهید و به دست مردم به وجود آمده نقش بسزایی دارند.
وی یادآور شد: باید توسط خبرنگاران کارنامه و پیشرفت‌های عظیم انقلاب و نظام اسلامی اطلاع رسانی شود چرا که این امر نقش بسزایی در آگاه سازی مردم دارد.

انتهای پیام