• چهارشنبه ۱۸ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۵
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 977-887-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

اعضای کانون پرورش فکری خراسان جنوبی در 51 عرصه بین‌المللی و ملی درخشیدند

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان جنوبی گفت: در دو سال اخیر، اعضای کودک و نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان موفق به کسب ۵۱ رتبه مختلف در مسابقات بین‌المللی و ملی شده‌اند.

طاهره حمیدی در گفت ‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه خراسان جنوبی اظهار کرد: ۲۵ مرکز کانون پرورش فکری در سطح استان فعال است که از این تعداد ۱۲ مرکز ثابت، ۱۱ مرکز سیار و دو مرکز پستی هستند که به مخاطبان و مراجعه کنندگان در طول سال خدمات ارائه می‌دهند.

وی با بیان اینکه 42 فعالیت ارائه شده به این مخاطبان در رشته ‌های فرهنگی، هنری، ادبی و علمی است، افزود: کتابخانه سیار این اداره کل در ۱۹ مهرماه به کودکان شهر بیرجند خدمات دهی می ‌کند که این امر با هدف آگاهی بخشی به کودکان و نوجوانان و ترویج فرهنگ مطالعه در بین این افراد است.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان جنوبی بیان کرد: در سطح استان ۳۶ هزار کودک و نوجوان عضو این کانون هستند که از این تعداد ۱۳ هزار نفر در مناطق روستایی و عشایری هستند.

حمیدی یادآور شد: در دو سال اخیر، اعضای کودک و نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان موفق به کسب ۵۱ رتبه مختلف در مسابقات بین‌المللی و ملی شده‌اند.


انتهای پیام