خط داغ

 • اعزام 321 دستگاه ناوگان باری به بنادر جنوبی کشور برای حمل کالاهای اساسی به خراسان جنوبی

  معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی از اعزام ۳۲۱ دستگاه ناوگان باری به بنادر جنوبی کشور برای حمل کالاهای اساسی به استان خبر داد.

 • 350 مسجد خراسان جنوبی پای کار کمک به سیل زدگان آمدند

  مسئول بسیج سازندگی خراسان‌ جنوبی گفت: برای اجرای طرح "جهاد همبستگی ملی"   طبق برنامه‌ریزی که انجام شده، تصمیم گرفته شده که هر مسجدی ساخت خانه‌ای که می‌خواهد انجام دهد را در سامانه " عمران اجتماعی" ثبت کند که در خراسان‌ جنوبی تاکنون اطلاعات بیش از 350 مسجد در سامانه ثبت شده است.

 • آغاز طرح تابستانه امداد و نجات هلال احمر خراسان جنوبی

  معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی از آغاز طرح تابستانه امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان با حضور 140 نجاتگر از 31 خردادماه سال جاری خبر داد.

 • هزینه‌ بیش از 250 میلیون تومان برای توانمندسازی کودکان کار خراسان‌جنوبی

  مدیرکل بهزیستی خراسان جنوبی گفت: جمع کل اعتبار سال گذشته بابت توانمندسازی کودکان و ساماندهی آنان 254 میلیون و 546 هزار تومان بوده است.

 • مجهز شدن ۷۵۰ روستای خراسان جنوبی به اینترنت پرسرعت

  مدیرکل ارتباطات و فناوری خراسان‌جنوبی گفت: در حال حاضر ۷۵۰ روستای استان تحت پوشش اینترنت پرسرعت قرار دارند و برای حدود ۷۵۰ روستای بالای ۲۰ خانوار نیز دکل و فنداسیون انجام شده است و تا شهریور ماه کار ۵۰ درصد این روستاها انجام خواهد شد.

 • حذف و مسدود کردن فضای مجازی کارساز نیست

  معاون دادگستری خراسان‌جنوبی گفت: حذف و مسدود کردن فضای مجازی برای کاهش آسیب‌های اجتماعی پاسخگو نیست، بلکه به جای این کار باید به سمت آگاه سازی پیش رویم.

 • یک میلیارد تومان کلاهبرداری اینترنتی در سه ماه

  رئیس پلیس فتای خراسان‌جنوبی گفت: در سه ماهه نخست سال گذشته حدود ۳۱۹ میلیون تومان از طریق فضای مجازی از مردم خراسان‌جنوبی کلاهبرداری شده است که این میزان در سه ماهه امسال به یک میلیارد تومان رسیده است و باید توجه کرد بسیاری از کلاهبرداری‌های اینترنتی گزارش نمی‌شود و این آمار قطعا بیشتر از این است.

 • امیرحسنخانی تاکید کرد:

  توانمندسازی خانوارهای مددجو؛ بهترین راهکار رونق تولید

  نماینده مردم بشرویه، فردوس، طبس و سرایان در مجلس شورای اسلامی ایجاد اشتغال و خودکفایی مددجویان تحت حمایت را از اقدامات قابل توجه این نهاد برشمرد و گفت: توانمندسازی خانوارهای تحت حمایت، بهترین راهکار برای مقابله با بیکاری و کمک به رشد تولید در کشور است.

 • طی مراسمی؛

  رئیس دانشگاه پیام نور فردوس معرفی شد

  طی مراسمی، دکتر مهدی اخگری به عنوان رئیس دانشگاه پیام نور مرکز فردوس منصوب شد.

 • ۲۳۰ بیمار صعب‌العلاج نهبندانی زیر چتر حمایت کمیته امداد

  رئیس کمیته امداد نهبندان گفت: هم اکنون ۲۳۰ بیمار صعب العلاج در شهرستان نهبندان تحت حمایت کمیته امداد هستند و به آنان خدمات حمایتی و درمانی ارائه می‌شود.

 • صرفه جویی200 میلیون تومانی با تعمیر تجهیزات آموزشی مدارس خراسان جنوبی

  مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: در سال تحصیلی جاری 200 میلیون تومان با تعمیر تجهیزات آموزشی و کمک آموزشی مدارس در هزینه‌های آموزش و پرورش استان صرفه جویی شد.

 • انتصابات جدید در فرمانداری‌های شهرستان‌های خراسان جنوبی

  طی احکامی از سوی استاندار خراسان جنوبي، انتصابات جدید در فرمانداری‌های شهرستان‌های انجام شد.

 • زنده گیری و بازگشت ۳ بزمجه بیابانی به طبیعت در خوسف

  رئیس محیط زیست شهرستان خوسف گفت: سه بزمجه در یکی از مرغداری‌های شهرستان رؤیت شدند که با تلاش آتش نشانی و دوستداران حیات وحش زنده گیری و به اداره محیط زیست تحویل شدند.

 • ۸ سوداگر مرگ در بیرجند دستگیر شدند

  رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی گفت: عصر روز گذشته پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خراسان جنوبی با اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده و پاتوق‌های فروش مواد مخدر، 8 خرده فروش مواد مخدر را دستگیر و 300 گرم مواد مخدر صنعتی کشف کردند.

 • غرق شدن جوان طبسی در استخر کشاورزی

  جوان ۳۷ ساله طبسی که برای شنا وارد استخر ۴ متری ذخیره آب کشاورزی شده بود، غرق شد.

 • ارتقای سواد فضای مجازی در روستاهای خراسان جنوبی

  مسئول مرکز استانی سازمان فضای مجازی سراج در خراسان‌جنوبی   گفت:   آمادگی داریم در روستاها بحث سواد فضای مجازی را با برگزاری کارگاه و اعزام مدرسین در تابستان   دنبال کنیم.

 • اعزام 33 گروه جهادی کشاورزی به مناطق روستایی خراسان‌جنوبی

  مسؤول بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی خراسان‌جنوبی گفت: در راستای اجرای رزمایش بسیج کشاورزی و جهاد خدمت ٣٣ گروه جهادی کشاورزی به مناطق ررستایی محروم استان اعزام می‌شوند به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، صبح امروز 27 خرداد جاری همزمان با سراسر کشور رزمایش سه‌روزه بسیج کشاورزی و جهاد خدمت در سطح استان با حضور جانشین فرمانده سپاه استان، قائم مقام مدیرکل سازمان جهاد کشاورزی، مسؤول بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی و برخی از مسؤولان استانی آغاز شد .