• دوشنبه ۱۶ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۷
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9611-785-5
  • خبرنگار : 205
  • منبع خبر : ----

رئیس مرکز نوسازی و تحول اداری وزارت جهادکشاورزی:

مدیران باید گواهی احراز پست مدیریتی داشته باشند

رئیس مرکز نوسازی و تحول اداری وزارت جهادکشاورزی گفت: از ابتدای سال ۹۷ باید همه منتصبین پست مدیریتی گواهی احراز پست مدیریتی از  پردیس ارزیابی مدیران را دریافت کرده باشند.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان‌جنوبی، ابوالقاسم ورداسبی، امروز( ۱۶ بهمن‌ماه)، در آیین افتتاح پردیس ارزیابی مدیران سازمان جهاد کشاورزی اظهار کرد: در بحث تربیت مدیران آینده با تلاش بسیار سال گذشته کانون توسعه و ارزیابی مدیران را راه اندازی کردیم .

وی افزود: در این راستا افرادی که مدیر هستند و می‌خواهند ارتقاء پیدا کنند باید گواهی احراز پست مدیریت را داشته باشند که بعد از ارزیابی به آنها ارائه می‌شود .

رئیس مرکز نوسازی و تحول اداری وزارت جهادکشاورزی بیان کرد: از سال ۹۳   کانون ارزیابی شروع به کار کرده است و فعالیت‌هایی اعم از شناسایی استعدادها، ارزیابی مدیران و توانمندسازی کارمندان را در دستور کار دارد .

ورداسبی تصریح کرد: در حال حاضر مصوبه ارزیابی مدیران به تمام سازمان‌ها ابلاغ شده است و در این دستورالعمل همه مراحل پیش بینی شده است و در این راستا نیز ابتدا تمام مدیران ارزیابی خواهند شد .

وی از افتتاح پردیس ارزیابی مدیران سازمان جهادکشاورزی خراسان‌جنوبی خبر داد و افزود: با راه اندازی این پردیس چهار نفر ارزیاب و یک سر ارزیاب وجود دارد .

ورداسبی بیان کرد: برای شکل گرفتن این پردیس باید فضایی فراهم می‌شد که در حال حاضر با راه اندازی این پردیس این فضا فراهم شده است و ارزیابی از سازمان جهاد کشاورزی آغاز می شود و ابتدا جوانان و بانوان در نوبت ارزیابی قرار می گیرند .

وی با بیان اینکه در ارزیابی‌ها باید ۱۱۲ نشانه رفتاری مدیران ارزیابی شود، یادآور شد: همچنین در جاهایی که کمبود نیرو و ضعف داریم سال آینده اجازه جذب نیرو را دریافت خواهیم کرد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: