• سه شنبه ۱۷ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9611-1588-5
  • خبرنگار : 101
  • منبع خبر : ----

سرمربی تیم ملی دارت:

خراسان‌جنوبی در ورزش و دارت استعداد و پتانسیل خوبی دارد

سرمربی تیم ملی دارت گفت: خراسان‌جنوبی در ورزش و به ویژه ورزش دارت استعداد و پتانسیل خوبی دارد که دعوت ۴ نفر از خراسان‌جنوبی به اردوی تیم ملی جوانان دارت موئد این مطلب است.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، حمیدرضا مؤمنی امروز 17 بهمن جاریدر جمع خبرنگاران بیرجند، گفت: ورزش دارت یکی از کم‌ هزینه‌ترین ورزش‌ها است که انجام آن به راحتی در دسترس همه افراد جامعه قرار دارد.

وی افزود: ما باید ورزش دارت را به سمتی ببریم که اعضای خانواده در کنار هم ساعاتی را به این ورزش بپردازند که در تحکیم روابط خانوادگی نیز مؤثر خواهد بود.

مؤمنی ادامه داد: خراسان‌جنوبی در ورزش و به ویژه ورزش دارت استعداد و پتانسیل خوبی دارد که دعوت ۴ نفر از خراسان‌جنوبی به اردوی تیم ملی جوانان دارت موئد این مطلب است.

وی افزود: سالن دارت خراسان‌جنوبی نیز بسیار مطلوب و دارای امکانات کافی است به گونه‌ای که می‌توان گفت این سالن در شرق کشور بی‌نظیراست.

مؤمنی اظهار کرد: استان‌هایی چون تهران، خراسان رضوی و گیلان در ورزش دارت پیشتاز هستند ولی بعد از نائب قهرمانی تیم ملی جوانان دارت کشور در مسابقات جهانی، این ورزش در سایر استان‌ها نیز طرفداران زیادی پیدا کرده است.

وی یادآور شد: ما کشور را به هفت منطقه تقسیم کرده‌ایم و در هر ماه هر منطقه آن کسانی را که تصور می‌کنند در دارت استعداد دارند را برای آموزش معرفی می‌کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: