• سه شنبه ۱۷ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9611-4884-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

بهره برداری از 141 طرح عمرانی و خدماتی در خراسان جنوبی

همزمان با ششمین روز از دهه فجر 141 طرح در خراسان جنوبی عمرانی و خدماتی به بهره برداری رسید.

به گزاش ایسنا منطقه خراسان‌جنوبی 141 طرح عمرانی و خدماتی همزمان با ششمين روز از دهه مبارك فجردر خراسان جنوبی به بهره برداری رسید. که برای اجرای این طرح ها 155 میلیارد تومان هزینه شده است .

از جنله طرح ها بهره برداری از پایگاه امداد و نجات هلال احمر بین شهری مسجد شکر در 120 کیلومتری طبس با حضور رئیس جمعیت هلال احمر کشور بود که برای ساخت و تجهیز این پایگاه که 380 مترمربع زیربنا دارد 720 میلیون تومان هزینه شده است .

در ششمین روز از دهه فجر مشعل گاز دو شهر و 28 روستای شهرستان درمیان نیز روشن شد که برای اجرای این طرح ها نیز 128 میلیارد تومان هزینه شد.

مرکز جامع خدمات سلامت روستای نوغاب درمیان نیز با اعتبار 850 میلیون تومان و بهره مندی هزار و 383 خانوار به بهره برداری رسید.

همچنین در نهبندان نیز 6 طرح از جمله دستگاه راديوگرافي ديجيتال بيمارستان شهيد آتشدست، زير سازي و آسفالت معابر فازهاي ١ و ٢ مسكن مهر شهر نهبندان، واحد مرغداري ٣٠ هزار قطعه وتعريض و بهسازي ٢٤ كيلومتر از محور نهبندان - زابل به بهره برداری رسید.

براي اجرای این طرح ها ١٤ ميليارد و ٩٤٠ ميليون تومان هزينه شد و ١٤ هزار خانوار از مزاياي آن بهره مند شدند.

از دیگرطرح های افتتاحی طی امروز افتتاح دفتر کانون بازنشستگان بشرویه است که ۳۳۵ بازنشسته فرهنگی از خدمات آن بهره مند می‌شوند.

در بخش ماژان خوسف نیز۱۰طرح عمرانی و کشاورزی به نمایندگی از ۳۸ طرح با اعتبار۳ میلیارد و ۷۶۶میلیون تومان به بهره برداری رسید.

مرمت قنات 2 روستا، آبیاری کم فشار روستای سلم آباد، خانه بهداشت روستای بصیران، زمین والیبال ساحلی و نانوایی روستای معدن قلع زری از جمله این طرح هاست که بیش از هزار خانوار از مزایای آن بهره مند شدند .

مردم شهرستان فردوس نیز شاهد افتتاح 20 طرح عمرانی از جمله 15 واحد مسکونی ویژه مددجویان کمیته امداد، 3 طرح آبیاری کم فشار و طرح نهال کاری بودند که برای این طرح ها 2 میلیارد و 94 میلیون تومان هزینه شده است .

در شهرستان قاین نیز 13 طرح شامل؛ 5 طرح کشاورزی، 5 طرح شهرداری قائن، کارگاه تراشکاری، مرکز مشاوره، بهداشت و درمان دانشگاه بزرگمهر و مرکز مشاوره ژنتیک شهرستان افتتاح شد.

همچنین با بهره برداری از 14 طرح در بخش زهان نیز 5 هزار نفراز مزایای آن بهره مند شدند. که احیا و مرمت قنوات3 روستا ، استخر ذخیره آب 2 روستا، شبکه برق رسانی به مسکن مهر زهان با اعتبار 750میلیون تومان از جمله طرح های افتتاح شده بخش زهان بود.

10 هزار نفر از اهالی دیهوک نیز امروز از مزایای چهار طرح از جمله روکش آسفالت جاده دیهوک به طبس و پژوهشکده خاک و خشت و گل روستای اصفهک بهره مند شدند .

همچین همزمان با ششمین روز دهه فجر در شهر مود نیز 13 طرح با اعتبار بیش از 2 میلیارد تومان به بهره برداری رسید.

راه روستایی امیرآباده سرزه،3 واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد، واحد صنایع فلزی روکش آسفالت بلوار امام خمینی، سه باب گلخانه ای ، دو باب سوئیت در مزار کاهی، مسکن روستایی در روستای کلاته سلیمان ، سیستم آبیاری تحت فشار از جمله طرح هایی بود که امروز افتتاح شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: