• سه شنبه ۱۷ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-9414-5
  • خبرنگار : 102
  • منبع خبر : ----

تاکید استاندار خراسان جنوبی بر ايجاد زمينه هاي رونق و توسعه اقتصادي

استاندار خراسان‌جنوبی رسیدگی به معيشت مردم، اشتغال جوانان و نيز ايجاد زمينه هاي رونق و توسعه اقتصادي را مورد تاکيد قرار داد.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان‌جنوبی، محمد مهدی مروج الشریعه ظهر امروز (17 بهمن ماه) در دیدار با علما و اندیشمندان شهرستان درميان اظهارکرد: امروزه توسعه فضاهاي مجازي به عنوان يکي از تحولات بزرگ قرن مورد توجه است اين در حالي است که دشمنان ما در آن سوي آب ها تلاش مي‌كنند تا با اشاعه افراط‌گري از همين طریق افكار جوانان ما را منحرف کنند.

وی وحدت موجود امروز را وحدتي استراتژيک و مهم دانست افزود: اين وحدت در تار و پود اجزاي فكري و اعتقادي همه ما نهفته است كه همه بايد قدر آن باشیم.

استاندار خراسان‌جنوبی ادامه داد: قدردانی از برکات و نعمات را از جمله آموزه های ديني است که يكي از مهم ترین نعت‌هایی كه امروز بايد قدردان آن باشيم امنيت است.

مروجه الشریعه تصریح کرد: این امنیت به بركت نظام مقدس اسلامي با تلاش هاي امام راحل ،مقام معظم رهبري، نيروهاي مسلح و حضور هميشه در صحنه مردک استان و شهرستان درميان رقم خورده است.

وی رسیدگی به معيشت مردم، اشتغال جوانان و نيز ايجاد زمينه هاي رونق و توسعه اقتصادي را مورد تاکيد قرار داد و افزود: همه اينها زماني رقم خواهد خورد که امنيتي پايدار در کنار اتحاد و وحدت مردم وجود داشته باشد.

استاندار خراسان‌جنوبی تاکید کرد:  فضاهای مجازی همچون رودخانه اي خروشان است که بايد مراقبت کنيم تا جوانان و نسل جديد ما در اين رودخانه خروشان گرفتار نشوند.

وی اضافه کرد: راهكار اين امر نيز در روشنگري و آموزش‌هاي مداوم در چگونگي استفاده از اين تكنولوژي نهفته است.

استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه جلوي رشد تکلنولوژي را نمي توان گرفت ادامه داد: ائمه جمعه و گروه‌هاي مرجع مي توانند با روشنگري، نسل جوان را واکسينه کنند تا از آسيب‌هايي كه در اين زمينه وجود دارد جلوگيري شود .

گفتنی است؛ ظهر امروز و همزمان با سفر استاندار خراسان جنوبی به شهرستان درميان جمعي از علماء و انديشمندان شهرستان مرزي درميان با استاندار خراسان جنوبي ديدار و گفتگو کردند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: