• شنبه ۲۸ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9611-8384-5
  • خبرنگار : 205
  • منبع خبر : ----

افتتاح بهسازی و ایمن سازی ورودی شهر بشرویه

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بشرویه گفت: پروژه بهسازی و ایمن‌سازی ورودی شهر بشرویه در محل تقاطع مسجد ابوالفضل(ع) با کمربندی بشرویه در ورودی شهر از سمت جاده فردوس افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

محمد خیری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه خراسان‌جنوبی اظهار کرد: این پروژه با هزینه‌ای بالغ بر 2600 میلیون ریال از محل اعتبارت داخلی در سال جاری به اتمام رسیده است که جدول‌گذاری این محل با کمک شهرداری شهرستان بشرویه انجام شده است.

وی ادامه داد: این اداره با استفاده از دستگاه‌ها و امکانات موجود نسبت به خاکریزی، کوبیدگی و زیرسازی محل با حجم 2500 متر مکعب و حجم آسفالت مصرف شده به 700 تن، تعریض دو دستگاه پل یک متری به عرض 10 متر و همچنین خط کشی و نصب علائم در محور اقدام کرده است.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بشرویه تصریح کرد: این محل جزء نقاط مستعد تصادف و پرتصادف محسوب می‌شد که اکنون با اجرای عملیات بهسازی و ایمن‌سازی شده و درحال حاضر دارای روشنایی نقطه‌ای بوده و جهت اجرای روشنایی کامل آن در دست پیگیری و اقدام است.

خیری یادآور شد: شهرستان بشرویه دارای بیش از 734 کیلومتر جاده بین شهری و روستایی است که عملیات روکش آسفالت محورها، همه ساله به تناسب اعتبارات و یا با تامین قیر رایگان در برنامه این اداره‌کل قرار می‌گیرد که با توجه به خرابی محورها و اولویت‌بندی انجام شده نسبت به انجام روکش محورهای منتخب اقدام می‌‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: