• یکشنبه ۲۹ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۱
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9611-2186-5
  • خبرنگار : 102
  • منبع خبر : ----

آغاز ثبت نام مقطع کاردانی علمی کاربردی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی

رئیس موسسه علمی کاربردی جهاددانشگاهی مرکز بیرجند گفت: ثبت نام اینترنتی از متقاضیان ادامه تحصیل در مقطع کاردانی حرفه ای و فنی دانشگاه جامع علمی کاربردی از روز شنبه 28 بهمن 96 آغاز شده و تا روز دوم اسفندماه ادامه دارد

به گزارش ایسنا منطقه خراسان‌جنوبی، علیرضا معصومی امروز ، (29 بهمن ماه) در جمع اصحاب رسانه اظهارکرد: در این دوره از پذیرش، متقاضیان می‌توانند نسبت به ثبت نام در رشته‌های خبرنگاری، امور فرهنگی، مترجمی انگلیسی، حقوق ثبتی، عمران امور پیمان ها، نرم افزار و فناوری اطلاعات در مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی اقدام کنند.

وی با اشاره به ارائه خدمات اشتغال به دانشجویان افزود: دانشجویان شاغل به تحصیل در این موسسه می‌توانند از خدمات دفتر اشتغال و کارآفرینی شامل مشاوره عمومی و تخصصی اشتغال، مشاوره تامین مالی و نیروی انسانی برای برنامه های خوداشتغالی و کارآفرینی، معرفی دانش آموختگان کارآفرین و خوداشتغال، و نیز معرفی جهت دریافت تسهیلات خوداشتغالی بهره‌مند شوند.

رئیس موسسه علمی کاربردی جهاددانشگاهی مرکز بیرجند تصریح کرد: بر اساس پایش انجام شده در سال های 94، 95 و 96، ضریب اشتغال دانش آموختگان مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی بیرجند در مشاغل مرتبط با رشته تحصیلی خود 78درصد است.

معصومی یادآور شد: این امر با ارائه رشته‌های مطابق با نیازهای روز باز کار استان، ارائه آموزش‌های عملی و مهارتی در کنار آموزش‌های نظری، ارائه کارگاه های هدایت شغلی و آموزش تخصصی، و بالغ بر 500 ساعت کارورزی و کاربینی در طول هر یک از مقاطع کاردانی و کارشناسی محقق شده است.

وی خاطر نشان کرد: این موسسه قصد دارد در ادامه با تنوع بخشی و تقویت خدمات دفتر اشتغال و کارآفرینی بیش از پیش دانشجویان فعلی و آتی را در امر بهبود مهارت های شغلی و نیز خوداشتغالی و کارآفرینی یاری کند.

رئیس موسسه علمی کاربردی جهاددانشگاهی مرکز بیرجند گفت: دانشجویان این موسسه در طی دوره تحصیل خواهند توانست از سایر خدمات جهاددانشگاهی استان در حوزه های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی با  شرایط ویژه بهره مند شوند.

معصومی اشاره کرد: یکی از سیاست های جهاددانشگاهی جذب حداقل 20درصد نیروی انسانی مورد نیاز از بین فارغ التحصیلان موسسه علمی کاربردی جهاددانشگاهی است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: