• دوشنبه ۳۰ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-14814-5
  • خبرنگار : 101
  • منبع خبر : ----

فرماندار بیرجند:

مدیران دستگاه‌های اجرایی تا پایان امسال مشکلات ایمنی ادارات را رفع کنند

فرماندار بیرجند گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی تا قبل از پایان امسال مشکلات ایمنی اداره‌های تابعه خود را رفع کنند .

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، علی ناصری در نشست شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان بیرجند، افزود: اگر ایمن سازی ادارات به اعتبار نیاز دارد به هر شکل ممکن، بودجه ای در این زمینه پیش بینی شود .

وی بیان کرد: هفته گذشته حادثه آتش سوزی در سالن علامه فرزان بیرجند رخ داد که نشان از آسیب پذیری اداره‌های شهرستان دارد و باید به ایمنی اداره‌ها توجه شود .

ایمن‌سازی قنوات متروکه مورد توجه قرار گیرد

فرماندار بیرجند با تاکید بر اینکه ایمن‌سازی قنوات متروکه مورد توجه قرار گیرد، گفت: بتازگی از مقام قضایی تقاضا شد اگر قناتی مالکیت خصوصی دارد با کمک مالکان، ایمن سازی قنات پیگیری شود .

ناصری ادامه داد: در خصوص آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان نیز همه دستگاه های مربوط از ورود هرگونه محموله طیور بدون مجوز به داخل شهرستان خودداری کنند .

وی اظهارکرد: دهیاری ها نسبت به حمل و نقل پرندگان در روستا حساس باشند و اگر در خصوص ورود پرندگان مهاجر امکان ایجاد مانع وجود ندارد ولی امکان نظارت بر حمل و نقل طیور از مرغداری وجود دارد .

ناصری تصریح کرد: با توجه به حادثه واژگونی اتوبوس که در جاده دیهوک - فردوس رخ داد مسئولان درمانی استان در همه بیمارستان‌ها نقاط ضعف موجود را به فرمانداری منعکس کرده تا در اسرع وقت رفع مشکل شده و در صورت بروز حادثه در وضعیت خدمت‌رسانی مشکل ایجاد نشود .

وی یادآورشد: احتمال وقوع بارندگی در فروردین ماه سال آینده با توجه به پیش بینی‌های هواشناسی وجود دارد و یکی از نگرانی‌های موجود سدهای قدیمی اطراف بیرجند است که شرکت آب منطقه‌ای استان و اداره جهاد کشاورزی بیرجند وضعت آنها را بررسی کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: