• چهارشنبه ۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9612-187-5
  • خبرنگار : 205
  • منبع خبر : ----

برگزاری اولین جشنواره و سومین نمایشگاه دانشجویی" ایران در بزرگمهر قائنات"

مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بزرگمهر قائنات از برگزاری اولین جشنواره و سومین نمایشگاه دانشجویی" ایران در بزرگمهر قائنات" خبر داد.

سید محمد علی یعقوبی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه خراسان‌جنوبی اظهار کرد: ستاد برگزاری سومین نمایشگاه شهرستانی ایران در بزرگمهر قائنات در نظر دارد نسبت به برپایی نمایشگاهی دانشجویی ویژه تمامی دانشجویان دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی شهرستان قائنات و استان اقدام کند.

وی افزود: افزایش مشارکت‌های دانشجویی در برنامه‌های فرهنگی و فوق برنامه، تقویت روحیه کار جمعی در بین دانشجویان و ایجاد رقابتی سالم به منظور ظهور و بروز حداکثری خلاقیت‌ها و توانمندی دانشجویان در عرصه‌های فرهنگی و اقتصادی از اهداف برگزاری این جشنواره است.

مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بزرگمهر قائنات بیان کرد: معرفی پتانسیل‌های دانشجویی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی قائنات به عموم مردم شهرستان و منطقه، معرفی آداب و رسوم، صنایع دستی، سوغات و غذاهای محلی، پوشش سنتی و میراث فرهنگی قومیت‌های مختلف ایرانی و برداشتن گامی کوچک در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی از سوی دانشجویان از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره و نمایشگاه دانشجویی است.

یعقوبی با بیان اینکه تبلیغات نمایشگاه به طور شهرستانی صورت پذیرفته و بازدید برای عموم مردم و دانشگاهیان خواهد بود، تصریح کرد: داوری نمایشگاه مطابق با معیارهای اعلام شده در فرم داوری صورت خواهد پذیرفت.

وی با بیان اینکه مهلت ثبت نام حداکثر تا پایان وقت 15 اسفندماه جاری است، افزود: امکان ثبت نام به صورت حضوری در تمامی ادارات فرهنگی و دانشجویی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی شهرستان قائنات و یا به صورت اینترنتی از طریق نشانی http://contest.buqaen.ac.ir /  فراهم است.

مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بزرگمهر قائنات با بیان اینکه زمان برپایی نمایشگاه 26 فروردین‌ماه سال آینده خواهد بود، یادآور شد: هرگونه تغییرات در آیین نامه، معیارهای داوری و تقویم برگزاری صرفاً از طریق کانال تلگرامی اطلاع رسانی نمایشگاه به نشانی https://t.me/iran_in_bozorgmehr اعلام خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: