• چهارشنبه ۹ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-3614-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

۲۳ اسفندماه؛

همایش "ظرفیت‌های گردشگری و توسعه شهرستان فردوس" برگزار می‌شود

فرماندار فردوس با بیان اینکه ۲۳ و ۲۴ اسفندماه جاری همایش "ظرفیت‌های گردشگری و توسعه شهرستان فردوس" برگزار می‌شود، اظهار کرد: همایش ظرفیت‌های گردشگری و توسعه شهرستان فرصتی مناسب برای آغاز یک دوره  جدید در توسعه و پیشرفت شهرستان فردوس است.
به گزارش ایسنا منطقه خراسان‌جنوبی، مهدی ابراهیمی، روز گذشته(۸ اسفند)، در  جلسه شورای اداری شهرستان فردوس به یاد سردار شهید خلبان غلامرضا خورشیدی، گفت: امروزه به دلیل عدم اعتبار در بخش دولتی با ورود بخش خصوصی می‌توان افق‌های روشنی را در راستای اشتغالزایی پدید آورده و برنامه‌های ایده‌آلی را در این زمینه طرح ریزی کرد.
فرماندار فردوس بیان کرد: تعامل مدیران دستگاه‌های اجرایی باعث پویا شدن برنامه‌ها، پیشرفت منطقه و تسریع در امور می‌شود.
ابراهیمی با بیان اینکه همایش "ظرفیت‌های گردشگری و توسعه شهرستان فردوس"   همزمان با هزارمین سال سفر ناصر خسرو به تون برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: این همایش فرصتی مناسب برای آغاز یک دوره جدید در توسعه و پیشرفت شهرستان فردوس است.
وی افزود: لازم است همچون همیشه مردم جهادگر و متدین فردوس به صحنه بیایند تا از این فرصت طلایی حداکثر بهره برداری به عمل آید.
فرماندار فردوس بیان کرد: با توجه به بارندگی‌های ماه جاری دستگاه‌های اجرایی ستاد مدیریت بحران شهرستان باید از آمادگی لازم برخوردار بوده و نهایت خدمات به مسافرین نوروزی صورت پذیرد.
ابراهیمی ادامه داد: با توجه به نزدیک شدن ایام سفرهای نوروزی در هر دستگاه اجرایی در ایام نوروز باید مدیران یا یک جانشین آن‌ها در شهرستان حضور داشته باشند و همچنین نیروی انتظامی برقراری امنیت و برخورد مناسب با مسافران را در اولویت برنامه کاری خود قرار دهد.
اسلام پناه، مدیرعامل گروه‌ شرکت‌های مادرتخصصی گسترش صنعت علوم زیستی لیدکوتک نیز در این جلسه گفت: رويداد استارت آپي ليدكوتك با محوريت اشتغالزايي در مناطق كمتر توسعه يافته و روستايي با جذب ايده نخبگان وكارآفرينان از سراسر كشور در ٩ محور درشمال شرق کشور در سال آتي برگزار خواهد شد.
وی با بیان اینکه جذب ايده‌ها از طريق سايت اين رويداد به  نشانيwww. Lidcotech.ir  در سه سطح دانشجويي، دانش آموزي و آزاد  صورت مي‌گيرد، تصیح کرد:  محورهاي اين رويداد متناسب با پتانسيل‌ها و اقليم  اين منطقه مبتني برخلاقيت و نوآوري با هدف تجاري سازي در گرايش‌هاي مختلف صنعت كشاورزي و باغباني، صنعت دامپروري و صنايع جانبي، ارتباطات و فناوري و اكوتوريسم  انتخاب شده است.

همچنین در این جلسه دو تن از مدیران دستگاه‌های اجرایی منابع طبیعی و شرکت گاز گزارشی از فعالیت‌های خود را ارائه کردند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: