• سه شنبه ۲۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-16214-5
  • خبرنگار : 205
  • منبع خبر : ----

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان‌جنوبی خبر داد:

اجرای 3 هزار پروژه عمرانی در خراسان‌جنوبی

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان‌جنوبی گفت: 3081 پروژه عمرانی در استان در حال انجام است .

به گزارش   ایسنا منطقه خراسان‌جنوبی،  سید مجتبی علوی مقدم، امروز(22 اسفند)، در شورای اداری استان، اظهار کرد: کمیته نظارت و ارزیابی بر پروژه های عمرانی تشکیل شده است و   در حال حاضر 30 ۸۱ پروژه در استان در حال اجرا بوده که از این تعداد   ۱۲۸ پروژه ارزیابی شده است .

وی با بیان اینکه از این تعداد در ۳۰ درصد پروژه ها نکات ایمنی رعایت نشده است، افزود: همچنین در ۱۶ درصد از پروژه ها الزامات فنی به خصوص در بتن و جوش رعایت نشده است .

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان‌جنوبی   با بیان اینکه ۲۹ درصد پروژه‌ها شیت آزمایشگاهی ندارند، تصریح کرد: همچنین دو درصد پروژه‌ها از مصالح خوبی استفاده نکرده‌ند .

علوی مقدم   ادامه داد: ۶۸ درصد پروژه ها ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته، دو پروژه متوقف شده و شش پروژه نیز آغاز نشده است.

وی با بیان اینکه در   سایر پروژه‌ها ارزیابی و نقاط ضعف و قوت نیز شناسایی خواهند شد، اظهار کرد: باید منظر و سیمای شهری و اماکن بین راهی و بازارچه‌ها مورد توجه قرار گیرد .

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه   ساماندهی بازارچه‌های شهرستان‌ها در دستور کار قرار خواهد گرفت چرا که نقش مهمی در نگه داشت زائر دارند، تصریح کرد: به بهترین بازارچه جوایزی اهدا خواهد شد.

علوی مقدم یادآور شد:   امیدواریم با تلاش تمام  دستگاه های اجرایی استان  فضای مناسبی برای زائران و مسافرا در ایام عید نوروز فراهم شود چرا که این امر،  زمینه  را برای حضور بیشتر گردشگران و مسافران در استان فراهم می‌کند.

 انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: