• چهارشنبه ۲۳ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-17314-5
  • خبرنگار : 102
  • منبع خبر : ----

واگذاری دستگاه‌های خدمات رسان به شهرداری برای ارائه خدمات متمرکزتر

رئیس شورای شهر بیرجند گفت: باید در دراز مدت دستگاه های خدمات رسان به شهرداری ها واگذار تا خدمات به صورت تمرکز تر و بهتر ارائه شود.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، ابراهیم تقی زاده، امروز (23 اسفند ماه) در مراسم تکریم از شهرداران خراسان جنوبی با اشاره به اینکه بیرجند به عنوان تمیزترین شهر کشور معرفی شده است، اظهار کرد: حق بهره‌مندی از محیط زیست سالم بانشاط و تمیز حق شهروندی هر فردی است.

وی بر نقش شهرداری ها در توسعه شهری و محیط شهری تاکید کرد و افزود: خدمات دیگر ادارات و سازمان‌ها در سطح شهر در فعالیت شهرداری ها متجلی می‌شود.

رییس شورای شهر بیرجند تصریح کرد: نقش شهرداری در ایجاد تعامل و هماهنگی‌ها مهم بوده تا استفاده مطلوب از اراضی و زمین ها برای ایجاد شهرسازی مناسب انجام شود.

تقی زاده با تاکید بر نقش فضاهای شهری در ایجاد معضلات اجتماعی تصریح کرد: شهرداری در ابعاد مختلف زمینه ساز برای کمک به دستگاه‌های امنیتی، محیط زیست و دستگاه های خدماتی است.

وی ادامه داد: باید در دراز مدت دستگاه های خدمات رسان به شهرداری ها واگذار تا خدمات به صورت تمرکز تر و بهتر ارایه شود.

رییس شورای شهر بیرجند بیان کرد: وظایف متعددی در قانون به شوراها داده شده که اگر به وظایف عمل و مطالبه گری و پاسخگویی داشته باشیم می توانیم در بهبود معضلات کمک کنیم.

تقی زاده تاکید کرد: هماهنگی شهرداران و شوراها در اجرای وظایف بسیار کمک کننده است.

وی یادآور شد: شوراها نهادی برخواسته از بطن مردم برای کمک به رفع مشکلات آنها است و مباحث سیاسی جایی در آن ندارد.

رییس شورای شهر بیرجند با اشاره پشتیبانی استانداری و نگاه ویژه این حوزه در حمایت از شوراها گفت: با انتقال تجربیات از طریق کارگاه های مختلف می‌توانیم عملکرد را ارتقاء و تصمیمات به بهترین کیفیت ممکن انجام شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: