• سه شنبه ۱۴ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-10914-5
  • خبرنگار : 205
  • منبع خبر : ----

استاندار خراسان‌جنوبی:

بازاریابی جهانی برای صنایع دستی خراسان‌جنوبی از اولویت‌های سال 97 است

 استاندار خراسان‌جنوبی گفت: هدف ما بازاریابی گسترده و جهانی برای محصولات تولیدی و صنایع دستی خراسان‌جنوبی است و برای این امر در سال 97 تلاش خواهیم کرد.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان‌جنوبی، محمدمهدی مروج الشریعه، امروز (14 فروردین) در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسانجنوبی اظهار کرد: به دنبال این هستیم که سطح تکلیف خود را بالا ببریم تا خدمت خداپسندانه‌ای برای مردم داشته باشیم.

 

 وی با بیان اینکه تکلیف در حد توان انسان است، افزود: تکلیف ما با 8 ساعت کار اداری ساقط نیست و تا جایی که انسان قدرت دارد باید برای خدمت به مردم این قدرت به کار گرفته شود.

 

 استاندار خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه بودجه سال 97 با رویکرد ویژه‌ای شروع شده است، تصریح کرد: بسیاری از ردیف ها و منابع اعتباری این بودجه از همان ابتدا به مردم اطلاع رسانی شد.

 

مروج الشریعه به نمایشگاه نوروزگاه مشهد و حضور خراسان‌جنوبی در این نمایشگاه اشاره کرد و افزود: امشب جلسه ارزیابی این نمایشگاه را برگزار خواهیم کرد و محصولات تولیدی و کارگاهی استان با تبلیغات بسیار وسیع در این نمایشگاه به زائرین امام رضا(ع) معرفی شد.

 

 وی با بیان اینکه کالای ایرانی که بهترین مصداق آن محصولات تولیدی است در این نمایشگاه برای مردم و زائرین به نمایش گذاشته شد، اظهار کرد: در واقع نمایندگان استان در این نمایشگاه پتانسیل استان را به نمایش گذاشتند.

 

 استاندار خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه هدف ما بازاریابی گسترده و جهانی برای محصولات تولیدی و صنایع دستی خراسان‌جنوبی است، تصریح کرد: حضور با ارزش عشایر خراسان‌جنوبی در نمایشگاه مشهد بسیار قابل توجه بود و تمام شهرستان‌های خراسان‌جنوبی به جز طبس در این نمایشگاه حضور داشتند.

 

 مروج الشریعه با بیان اینکه یکی از اهداف ما توسعه صنایع دستی استان است، افزود: برنامه‌های بسیاری در راستای این هدف از جمله خرید الزامی صنایع دستی به عنوان هدیه و سوغات اداری پیش بینی کرده ایم و این قانون در سطح دستگاه های اجرایی استان اجرا خواهد شد.

وی ادامه داد: موضوع کمبود آب و خشکسالی را پیگیری خواهیم کرد و موضوع معادن استان را نیز در دستور کار داریم.

استاندار خراسان‌جنوبی با اشاره به پروژه بیرجند- قائن گفت: توسعه راه‌های استان مانند اشتغال سرلوحه کار ما قرار دارد و امیدواریم بتوانیم با کسب رضایت مردم وظیفه خود را به انجام برسانیم.

 

مروج الشریعه با بیان اینکه صنایع دستی، اشتغال زودبازده را با سرمایه گذاری کم ایجاد می‌کند، افزود: ترسیم بازارهای خارجی محصولات تولیدی استان به خصوص در حوزه صنایع دستی استان در اولویت برنامه‌های امسال خواهد بود.

وی با بیان اینکه آب همچنان موضوع مهمی در خراسان‌جنوبی است، یادآور شد: مسئله آب نیز از اولویت‌های امسال این استان خواهد بود.

 انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: