• چهارشنبه ۱۵ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 971-188-5
  • خبرنگار : 205
  • منبع خبر : ----

مدیر تربیت بدنی دانشگاه بزرگمهر قاینات:

اولین جشنواره بازی‌های بومی و محلی دانشجویان قاین برگزار می‌شود

مدیر تربیت بدنی دانشگاه بزرگمهر قاینات از برگزاری اولین جشنواره بازی‌های بومی و محلی دانشجویان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی شهرستان قاینات خبر داد.

سید محمد علی یعقوبی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه خراسان‌جنوبی اظهار کرد: اولین جشنواره بازی‌های بومی و محلی دانشجویان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی شهرستان قاینات با همکاری هیأت ورزش‌های روستایی، بومی و محلی شهرستان قاین برگزار می‌شود.

وی افزود: پیرو جلسات کارشناسی برگزار شده و تفاهم نامه منعقد شده بین معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه بزرگمهر قائنات و هیأت ورزش‌های روستائی و بومی و محلی شهرستان قائنات، مقرر شد با هدف ترویج ورزش همگانی و توسعه شور و نشاط جامعه دانشجوئی شهرستان، اولین جشنواره بازی‌های بومی و محلی دانشجویان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی قائنات برگزار شود.

مدیر تربیت بدنی دانشگاه بزرگمهر قاینات با بیان اینکه این جشنواره در شش رشته ویژه پسران و دختران دانشجو برگزار می‌شود، تصریح کرد: این جشنواره در سه رشته طناب کشی، تیر و کمان(پلخمون) و غازقلنگ ویژه پسران و سه رشته دوزپا، غازقلنگ و کلاس کلاس ویژه دختران با بیش از 13 میلیون ریال جوایز نقدی برگزار خواهد شد.

یعقوبی یادآور شد: حضور در این مسابقات برای تمامی دانشجویان رایگان بوده و در صورت هماهنگی مکان برگزاری، این جشنواره همزمان با سومین نمایشگاه "ایران در بزرگمهر قائنات" برگزار خواهد شد.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: