• شنبه ۱۸ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-13714-5
  • خبرنگار : 205
  • منبع خبر : ----

امام جمعه نهبندان:

مدرسه سازی، صدقه جاریه است

امام جمعه نهبندان با بیان اینکه ساخت مدرسه صدقه جاری وکاری ماندگار است، اظهار کرد: خیرین مدرسه ساز فرصت مدرسه سازی را غنیمت  شمرده و در این امر به مناطق محروم کمک بیشتری داشته باشند .

به گزارش ایسنا منطقه خراسان‌جنوبی، حجت السلام والمسلمین عباسعلی خزاعی، امروز(18 فروردین)، در جمع خبرنگاران در آستانه برگزاری بیستمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان اظهارکرد: اهتمام به تعلیم و تربیت افراد از آموزه‌های دینی، قرآنی، روایات اسلامی است و ائمه (ع) بر آن تاکید فراوانی شده است .

وی با بیان اینکه اولین پیامی که توسط جبرئیل بر پیامبر گرامی اسلامی (ص) نازل شد پیام خواندن بود، تصریح کرد: تاکید بر مدرسه سازی در آینده و سرنوشت افراد تاثیر فراوانی دارد .

امام جمعه نهبندان با تاکید بر اینکه ساخت مدرسه سازی صدقه جاریه است، اظهار کرد: بزرگان دینی ساخت مدرسه را از ساخت مسجد در اولویت بیشتری دانسته‌اند چرا که مدرسه وظیفه آموزش و سواد افراد را بر عهده دارد .

خزاعی ادامه داد: عمدتا مدارسی که در سطح شهرستان نهبندان وجود دارد، توسط خیرین ساخته شده است .

وی بیان کرد: خداوند توفیق داده به خیرین مدرسه ساز که در زمینه مدرسه سازی فعالیت می‌کنند و این بهترین کار و برای همیشه ماندگار است .

امام جمعه نهبندان بیان کرد: خیرین؛ مدرسه سازی را در اولویت قرار دهند و از این فرصت برای ساخت مدارس بخصوص در مناطق محروم و شهرستان استفاده کنند .

خزاعی خاطرنشان کرد: ساخت مدرسه توسط خیرین مدرسه ساز در سطح کشور از جایگاه خوبی برخوردار است و این امر باید افزایش پیدا کند.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: