• شنبه ۱۸ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 971-684-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

22 فروردین جاری صورت می‌گیرد؛

برگزاری همایش ملی "پژوهش‌های نوین در علوم دامی"در خراسان جنوبی

دبیر برگزاری دومین همایش " پژوهش‌های نوین در علوم دامی" استان اعلام کرد: همزمان با 22 فروردین جاری همایش ملی "پژوهش‌های نوین در علوم دامی"در خراسان جنوبی برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان‌جنوبی، احسان غیاثی امروز 18 فروردین جاری در جمع خبرنگاران، گفت: این همایش با حضور 30 هیئت علمی دانشگاه سراسر کشور و 9سخنران در تالار ولایت پردیس شوکت آباد دانشگاه بیرجند برگزار می‌شود.

وی اظهار کرد:  تعداد ۱۸۰ مقاله از دانشگاه‌های سراسر کشور برای این دوره از همایش پذیرفته شده است.

دبیر برگزاری دومین همایش " پژوهش‌های نوین در علوم دامی" استان با اشاره به اینکه تمرکز اصلی این همایش در حوزه کاربردهای علوم هسته‌ای در علوم دامی کشور است، ادامه داد: این همایش به معرفی پتانسیل‌های استان در حوزه‌های صنعتی و دانشگاهی می‌پردازد.

غیاثی اظهارکرد: نمایشگاه‌ها و کارگاه‌های در روز قبل و بعد از همایش برگزار خواهد شد که به معرفی دستاوردهای صنعتگران استان پرداخته می‌شود.

همایون فرهنگ‌فر دبیر علمی این همایش نیز گفت: در حال حاضر در خراسان‌جنوبی 10 میلیون تن تولید شیر و 2 میلیون تن تولید مرغ داریم که بخشی از این تولیدات به کشورهای همسایه صادر می شود.

وی با برگزاری این همایش یادآور شد: امیدواریم این همایش موجب هر چه علمی‌تر شدن پرورش دام و طیور در استان وکشور شود تا تولید و بهروری بیشتری داشته باشیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: