• یکشنبه ۱۹ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۲
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 971-185-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

معاون فرهنگی جهاددانشگاهی خراسان‌جنوبی خبر داد:

آغاز ثبت‌نام مرحله استانی مناظره ملی دانشجویان در خراسان‌جنوبی

معاون فرهنگی جهاددانشگاهی خراسان‌جنوبی از ثبت‌نام مرحله استانی مناظره ملی دانشجویان در خراسان‌جنوبی خبر داد و گفت: ثبت نام این دوره از مسابقات تا پایان فروردین 97 ادامه دارد .

به گزارش ایسنا منطقه خراسان‌جنوبی، حمید مرادی، امروز( 19 فروردین ماه)، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ثبت نام مرحله دانشگاهی ـ استانی هفتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان در خراسان‌جنوبیآغاز شده است.

وی اظهار کرد: همزمان با برگزاری طرح ملی مناظره دانشجویان در سطح دانشگاه‌های کشور با هدف زمینه‌سازی برای شکل گیری تفکر خلاق و نقاد در میان دانشجویان و همچنین رشد و شکوفایی فرهنگ گفت و گو  و زمینه‌سازی در راستای یادگیری اصیل، عمیق و پایدار برگزار می‌شود .

معاون فرهنگی جهاددانشگاهی خراسان‌جنوبی اظهار کرد:  ثبت‌نام این دوره از مسابقات تا پایان فروردین 97 ادامه دارد که دانشجویان برای شرکت و آشنایی با نحوه مسابقه می‌توانند از طریق معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی واقع در خیابان پاسداران، میدان قدس، جهاددانشگاهی و دفاتر سازمان دانشجویان در دانشگاه‌های بیرجند، علوم پزشکی، صنعتی، فرهنگیان و علمی ـ کاربردی مراجعه کنند .

مرادی ادامه داد: این دوره از مسابقات نیز همانند دوره‌های قبل در سه مرحله دانشگاهی ـ استانی، منطقه‌ای و کشوری برگزار می‌شود .

وی با اشاره به اینکه مرحله دانشگاهی ـ استانی اردیبهشت ماه جاری برگزار می‌شود، افزود: این مرحله از مسابقات با حضور تیم‌های دانشجویی از دانشگاه‌ها در دانشگاه بیرجند برگزار می‌شود .

معاون فرهنگی جهاددانشگاهی خراسان‌جنوبی یادآور شد: دانشجویان علاقه‌مند به مسابقات مناظره می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با چگونگی فرآیند برگزاری مسابقات به وب سایت ملی مناظره دانشجویان به آدرس   WWW.ISDC.IR   مراجعه کنند .انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: