• پنجشنبه ۲۳ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 971-386-5
  • خبرنگار : 205
  • منبع خبر : ----

نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی

خیرین مدرسه ساز نسبت به هوشمندسازی و تجهیز مدارس ورود پیدا کنند

نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت: خیرین مدرسه ساز باید نسبت به هوشمندسازی و تجهیز مدارس ورود پیدا کنند .

به گزارش ایسنا منطقه خراسان‌جنوبی، نظر افضلی،  امروز (23 فروردین) در جمع خبرنگاران اظهار کرد: حضور و مشارکت خیران مدرسه ساز در شهرستان نهبندان و سربیشه بسیار خوب بوده و نقاطی که بحرانی بوده مدارس آن تقریباً ساخته شده است .

وی با اشاره به کمبود مدارس در برخی نقاط  استان، افزود: دانش‌آموزان خراسان‌جنوبی در دورترین مناطق مرزی هنوز در کانکس تحصیل می‌کنند .

نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی با تقدیر از تمام افرادی که در امر خیر مدرسه‌سازی مشارکت دارند، تصریح کرد: از افرادی که از امکاناتی برخوردار هستند می‌خواهیم تا به عنوان کار خیر در زمینه گسترش و توسعه تعلیم و تربیت به آموزش و پرورش کمک کنند تا زمینه برای ارتقای و پیشرفت دانش‌آموزان مهیا شود .

افضلی با تاکید به اهمیت نقش خيرين مدرسه ساز در شكوفايی علمی و آموزشی جامعه، یادآور شد: امروز خیران  می‌توانند بحث توانمندی آموزشی و بورسیه کردن دانش‌آموزان با استعداد را مدنظر قرار دهند و در بحث هوشمندسازی و تجهیز مدارس مشارکت و ورود پیدا کنند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: