• پنجشنبه ۲۳ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۶
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 971-686-5
  • خبرنگار : 205
  • منبع خبر : ----

سرپرست بنیاد ملی نخبگان خراسان‌جنوبی:

همایش ملی نکوداشت خادمان علم و فرهنگ، نقش مهمی در هویت سازی دارد

سرپرست بنیاد ملی نخبگان خراسان‌جنوبی گفت: همایش ملی نکوداشت خادمان علم و فرهنگ ویژه خاندان راشد محصل می تواند به هویت سازی کمک بسزایی کند.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان‌جنوبی، سید سعیدرضا احمدی زاده، امروز(23 فروردین)، در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: همایش ملی نکوداشت خادمان علم و فرهنگ ویژه خاندان راشد محصل با همکاری مشترک دانشگاه بیرجند و بنیاد ملی نخبگان برگزار می‌شود .

وی افزود: هدف اصلی بنیاد ملی نخبگان از برگزاری این همایش، الگوسازی، هویت سازی و معرفی بیرجند به عنوان شهر علم و ادب و ایمان است .

سرپرست بنیاد ملی نخبگان خراسان‌جنوبی از چاپ کتاب سرآمدان استان خبر داد و ادامه داد: همچنین برگزاری مراسم تکریم از امنیت‌آوران جزو برنامه‌های بنیاد نخبگان در سال جاری است .

احمدی زاده حضور دانشجویان در مراسم تکریم و بزرگداشت‌ها را آشنایی جوانان با این افراد و ادامه دادن راه آنان دانست و بیان کرد: علم و ایمان دو بالی است که انسان را به سوی تعالی می‌برد لذا نسل جوان و دانشجویان باید از وجود این افراد بهره‌مند و ادامه‌دهنده سیره و منش آن‌ها باشند .

وی از توزیع کتاب ارج‌نامه که به معرفی خاندان راشد پرداخته شده در روز همایش خبر داد و خاطرنشان کرد: همچنین کتاب طواف شمع بعد از همایش چاپ و در سطح ملی ارسال خواهد شد .

ابراهیم محمدی، دبیر علمی همایش ملی نکوداشت خادمان علم و فرهنگ نیز در این نشست بیان کرد: حضور دانشجویان در برگزاری همایش نکوداشت خادمان علم و فرهنگ، در قالب گروه‌های منسجم و فعال از انجمن‌های علمی دانشجویی پررنگ است .

 وی یادآور شد: بدنه دانشجویی نه به عنوان مخاطب، بلکه به عنوان مجری در برگزاری همایش نقش دارد.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: