• یکشنبه ۲۶ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-18014-5
  • خبرنگار : 102
  • منبع خبر : ----

تجهیز محیط‌بانان خراسان‌جنوبی به جلیقه ضد گلوله

مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان جنوبی گفت: محیط بانان حفاظت محیط زیست خراسان جنوبی به جلیقه ضد گلوله ، آرنج بند ، زانو بند تجهیز شدند.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، پرویز آرامنش امروز (26 فروردین ماه) در جمع خبرنگاران اظهارکرد: تمام محیط بانان حفاظت محیط زیست خراسان جنوبی به جلیقه ضد گلوله و سایر تجهیزات حفاظتی مجهز شدند.

وی با بیان اینکه جلیقه ضد گلوله برای نخستین بار در کشور به محیط بانان تعلق گرفته افزود: این جلیقه‌ها با هدف افزایش قدرت محیط بانان در زمان رو به رو شدن با شکارچیان متخلف و افراد سودجو و قانون شکن توزیع شده است.

مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان جنوبی تصریح کرد: محیط بانان از این جلیقه ها از این پس در ماموریت هایی که احتمال درگیری و تیراندازی از سوی متخلفین وجود دارد ، استفاده خواهند کرد.

آرامنش با گرامیداشت یاد و خاطره 119 شهید محیط بان در کشور یادآور شد: تیراندازی از سوی شکارچیان متخلف، بیشترین تهدید برای این نیروهای خادم است.

وی تاکید کرد:  در راستای تحقق شعار امسال یعنی«حمایت از کالای ایرانی» تمام جلیقه‌های ضد گلوله توسط شرکت‌های داخلی تولید شده‌اند که امیدواریم استفاده از این جلیقه‌های ضد گلوله در حفظ جان محیط بانان کشور موثر واقع شود و تلفات کمتری داشته باشیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: