• یکشنبه ۲۶ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۲
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 971-285-5
  • خبرنگار : 205
  • منبع خبر : ----

فرمانده ارشد آجا در خراسان‌جنوبی:

جهان اسلام؛ نوک پیکان حمله آمریکا است

فرمانده ارشد آجا در خراسان‌جنوبی گفت: آمریکا به دنبال سوریه نیست بلکه جهان اسلام و قرآن را در نوک پیکان قرار داده است.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان‌جنوبی، امیر قوام یوسفی، امروز 26 فروردین، در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی اظهار کرد:قرآن، اسلام، ولایت، عافیت، سلامت، امنیت و داشتن مردمی بصیر و ولایی از نعمت هایی است که نصیب مردم ایران شده و باید شکر گذار باشیم.

وی افزود: ارتش جمهوری اسلامی ایران به ویژه یگان‌های تابعه ارتش در خراسان‌جنوبی بر اساس تدابیر سلسله مراتب ولایتمدار، در تمام اعمال و رفتار خود دو مسئله را به عنوان راهبرد خدمت مد نظر دارند.

فرمانده ارشد آجا در خراسان‌جنوبی بیان کرد: در مسئله نخست، دیدگاه و حرکت ما بر بحث حفظ استقلال و تمامیت ارضی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

یوسفی بیان کرد: سربازان ارتش جمهوری اسلامی ایران بر این باور هستند که برای حفظ این نظام و حفاظت از تمامیت ارضی جمهوری اسلامی ایران با ملت شریف و فرمانده کل قوا بیعت دارند و تا آخرین نفس از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند.

وی بیان کرد: در وضعیت کنونی دنیا،   استکبار جهانی و در رأس آن‌ها آمریکا به همراه کشورهای غربی و برخی از کشورهای منطقه در اتاق های فکرشان علیه جهان اسلام و قرآن فتنه می کنند.

فرمانده ارشد آجا در خراسان‌جنوبی خاطرنشان کرد: بنابراین یکی از راهبردهای اصلی ارتش جمهوری اسلامی ایران این است که اعمال، رفتار و گفتار خود را بر مبنای استکبار ستیزی مطرح   کنند.

 انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: