• دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-4414-5
  • خبرنگار : 205
  • منبع خبر : ----

تاکید نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی بر اشتغالزایی جوانان با جلوگیری از ورود کالای خارجی

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: باید مرزها، مناطق آزاد و بازارچه‌های مرزی جلوی کالای بیگانه را بگیرند تا جوان ما بتواند کار کند.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان‌جنوبی، آیت الله سید علیرضا عبادی، امروز (10 اردیبهشت ماه)، در دیدار با اعضا مجمع جوانان خراسان‌جنوبی، اظهار کرد: جوان‌ها سرمایه بزرگ هر جامعه‌ای هستند اما نباید قشرهای مختلف جامعه را از هم جدا فرض کنیم.

وی بیان کرد: اگر جامعه برای جوان از نظر رشد علمی، فرهنگی، اقتصادی و کارآیی اقدامی نکند، خود جامعه آسیب می‌بیند.

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی اظهار کرد: تمام سرمایه‌های مادی و طبیعی در ایران وجود دارد اما باید از آن استفاده کرد.

عبادی با تأکید بر اینکه منابع موجود در کشور نباید در اختیار عده‌ای خاص قرار گیرد، افزود: چرا با این همه منابعی که داریم صنایع تبدیلی برای بکارگیری جوانان نداریم؟ چرا مرزها، مناطق آزاد و بازارچه های مرزی جلوی کالای بیگانه را نمی گیرند تا جوان ما بتواند کار کند؟

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی، بیکاری و رکورد موجود در کشور را قابل قبول ندانست و گفت: با این همه منابع موجود در کشور باید در دنیا اول باشیم نه اینکه در مشکلات دست و پا بزنیم.

عبادی با بیان اینکه سرنوشت کشور در انتخابات به دست خود مردم گذاشته شده است، ادامه داد: اگر دقت کافی را در انتخاب اشخاص کارشناس، کارآموزده، متعهد و دور از هیاهوی‌های صنفی داشته باشیم این مشکلات به وجود نمی‌آمد.

وی با بیان اینکه در گذشته اختیارات در دست بیگانه بود در حالی که نظام انقلاب اسلامی اختیار را دست مردم داد، یادآور شد: اما امروز باید حرکت خود را از نو و به صورت کارشناسی و درست آغاز کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: