• یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 972-2284-5
  • خبرنگار : 102
  • منبع خبر : ----

بازاریابی الکترونیک ظرفیتی بکر برای معرفی صنایع دستی به بازارهای جهانی

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان‌جنوبی گفت: جمله بازاریابی الکترونیک می‌تواند موجبات معرفی صنایع دستی را در سطح بین المللی و بازارهای جهانی محقق سازد.

حسین عباس زاده در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطق خراسان‌جنوبی اظهارکرد: بازاریابی جهانی و کاربردی کردن صنایع دستی و هنرهای سنتی در زندگی مدرن امروز، بهترین شیوه برای حفظ صنایع دستی کشور است.

وی افزود: ارتقاء دانش و به کارگیری روش‌های نوین از جمله بازاریابی الکترونیک می‌تواند موجبات معرفی صنایع دستی را در سطح بین المللی و بازارهای جهانی محقق سازد.

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان‌جنوبی تصریح کرد: امروزه فناوری اطلاعات نقش ارزنده و موثری در بسیاری از کسب و کارها ایفا می‌کند و با سرعت و شدت آن‌ها را تحت تاثیر قرار داده است.

عباس زاده ادامه داد: فناوری اطلاعات این امکان را فراهم می‌آورد که اطلاعات دقیق‌تر و بیشتری از مشتریان بالقوه و نیازها و رفتارهای خرید آن‌ها بدست آورد.

وی بیان کرد: همچنین کانال‌ها و مسیرهای جدیدی برای ارتباط و تعامل میان عرضه‌کنندگان و مشتریان گشوده شده که این فناوری‌ها امکان ایجاد روابط موثر و دوستانه تر میان تولید کننده، عرضه کننده و شرکای کانال توزیع برقرار می‌سازد.

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان‌جنوبی گفت: مبنای اساسی برای بازاریابی الکترونیک و تجارت الکترونیک فراهم می‌آورد که در همین راستا این اداره کل با همکاری سازمان مرکزی و شرکت زودل کمپین تخصصی صادرات خرده فروشی را در دی ماه سال گذشته با حضور قریب به 150 نفر از هنرمندان و کارشناسان و دست اندرکاران برگزار کرد.

عباس زاده یادآور شد: همچنین هنرمندان صنایع دستی در سه مورد نمایشگاه‌های خارج کشور شامل؛ نمایشگاه هدایای مسکو، توکیو و نمایشگاه فلورانس ایتالیا در رشته تراش سنگ‌های قیمتی و نیمه قیمتی حضور داشتند.

وی خاطر نشان کرد: در شرايط فعلي كه مسئله بيكاري و ايجاد اشتغال مولد همراه با افزايش توليد داخلي و توسعه صادرات غيرنفتي و فراهم نمودن زمينه مشاركت آن در فعاليت‌هاي اقتصادي و اجتماعي مهمترين دغدغه مسئولين و رئوس برنامه‌هاي توسعه اقتصادي و اجتماعي كشور را تشكيل مي‌دهد توجه به صنايع دستي و اهميت آن بدليل ويژگيهاي منحصر به فرد آن بيش از بيش شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: