• یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۸
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 972-787-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

با حضور 20 غرفه؛

چهارمین جشنواره درون‌دانشگاهی رویش در دانشگاه بیرجند آغاز به کار کرد

کارشناس کانون‌های فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بیرجند گفت: تعداد کانون‌های دانشگاه بیرجند 22 کانون است که در جشنواره درون‌دانشگاهی رویش 20 غرفه حضور دارند .

رؤیا موحدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه خراسان‌جنوبی اظهار کرد: جشنواره درون‌دانشگاهی رویش برای چهارمین دوره در دانشگاه بیرجند برگزار می‌شود .

وی نمایش دادن آثار دانشجویان و ترویج فرهنگ و هنر را از اهداف این نمایشگاه عنوان کرد و افزود: هنرهای تجسمی، ادبیات فارسی و مطالعات اجتماعی از رشته‌های کانون‌های فرهنگی و هنری این دانشگاه است.

کارشناس کانون‌های فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بیرجند ادامه داد: کانون پویندگی و اجرا در دانشگاه بیرجند منظم‌کننده فعالیت‌های این دانشگاه است که اعضاء آن در تمامی برنامه‌ها حضوری منسجم دارند .

موحدی بیان کرد: کانون‌های قرآن‌پژوهی، عفاف و حجاب و مهارت‌های زندگی از کانون‌های مذهبی این دانشگاه است که در این نمایشگاه حضور دارند.

وی خاطرنشان کرد: بازی‌های مختلف در این نمایشگاه از فعالیت‌ها و دستاوردهای کانون بازی‌های فاخر این دانشگاه است .

کارشناس کانون‌های فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بیرجند با بیان اینکه فعالیت‌های رسانه‌ای مانند تبلیغات رسانه‌ای مختص به کانون رسانه‌ای معراج این دانشگاه است، اظهار کرد: فعالیت‌های طنز و نمایش از فعالیت‌های کانون طنز دانشگاه بیرجند است.

موحدی گفت: تعداد کانون‌های دانشگاه بیرجند 22 کانون است که در این نمایشگاه 20 غرفه حضور دارند .

وی با بیان اینکه نمایشگاه رویش از امروز تا 24 اردیبهشت‌ماه به روی علاقه‌مندان باز است، یادآور شد: اختتامیه این نمایشگاه، 24 اردیبهشت‌ماه سال جاری در تالار ولایت دانشگاه بیرجند برگزار می‌شود .

 

 انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: