• یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۳
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-10514-5
  • خبرنگار : 101
  • منبع خبر : ----

جانشین فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) در خراسان‌جنوبی خبر داد:

کاهش رغبت عمومی نتیجه سیاسی شدن امر به معروف و نهی از منکر

 جانشین فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) در خراسان‌جنوبی گفت: دلایل مختلفی از جمله سیاسی شدن امر به معروف و نهی از منکر موجب شده رغبت عمومی نسبت به انجام این فریضه واجب الهی در جامعه کاهش یابد.
به گزارش ایسنا منطقه خراسان‌جنوبی، صفرعلی اسماعیلی امروز (23 اردیبهشت) در مراسم تجلیل از برترین های امر به معروف و نهی از منکر استان اظهار کرد: کنگره شهدا کار ملی است وتنها مربوط به سپاه نیست.
وی با بیان اینکه باید همه نسبت به شهدا احساس وظیفه و ادای دین کنند، افزود: این امر یک وظیفه همگانی است و بیشترین نقش را در این راستا مردم برعهده خواهند داشت.
جانشین فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) در خراسان‌جنوبی با بیان اینکه کنگره دو هزار شهید استان باید مردمی باشد تا به هدف خود برسیم، تصریح کرد: حداقل ثمره خون شهدا، پاسداشت و یاد شهدا است.
اسماعیلی با بیان اینکه امنیت امروز، مرهون خون شهدا است و این امر تکلیف ما را سنگین تر می‌کند، افزود: یکی از اهداف برگزاری کنگره شهدا در استان پیاده کردن فرهنگ ایثار و شهادت و انقلابی گری در جامعه است.
وی با اشاره به اینکه زمان جنگ، مهمترین حامی دفاع مقدس، مردم بودند، تصریح کرد: اگر قرار است کار فرهنگی درست باشد باید نقش مردم پر رنگ باشد.
جانشین فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) در خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه امر به معروف دامنه وسیعی دارد، افزود: در فضای مجازی باید تبلیغ کنیم و در راستای نشر فرهنگ شهید و شهادت ورود پیدا کنیم و این امر با همکاری همه مردم محقق می‌شود.
اسماعیلی با بیان اینکه همه می‌توانند وصیت نامه شهدا را معرفی کنند لذا درفضای مجازی نیاز به کمک عموم مردم داریم، تصریح کرد: دربحث امر به معروف ستادهایی راه اندازی شد.
وی یادآور شد: تقویت مساجد، نمازجماعت، برگزاری برنامه‌های انقلابی و کنگره شهدا جزو کارهای امر به معروف است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: