• پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-13114-5
  • خبرنگار : 102
  • منبع خبر : ----

ایسنا خبرگزاری موثق در ارائه اخبار مفید است

رییس جهاددانشگاهی خراسان جنوبی گفت: خبرگزاری دانشجویان ایران منبع موثق برای ارائه اخبار است که می توان از این ظرفیت به درستی استفاده کرد.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان‌جنوبی، جلال الدین صادقی، در بازدید معاون و مجموعه روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل استان از خبرگزاری ایسنا اظهارکرد: مقام معظم رهبری در دیدار از خبرگزاری ایسنا فرمودند: "خبرهای خوب، مفید و اثر بخشمخابره کنیدلذا وظیفه داریم با توجه به فرمایش ایشان در تولید خبر توجه ویژه داشته باشیم.

رییس جهاددانشگاهی خراسان جنوبی ادامه داد: اداره کل راهداری از سازمان های مهم و خدمات رسان به جامعه است که باید سطح آگاهی مردم نسبت به این سازمان ارزشمند را با اطلاع رسانی مناسب افزایش داد.

صادقی با اشاره به اینکه دو سازمان در حوزه آموزش، پژوهش و افکارسنجی می توانند همکاری های خوبی داشته باشند ادامه داد: خبرگزاری دانشجویان ایران نیز منبع موثق برای ارائه اخبار است که می توان از این ظرفیت در بحث همکاری های دوسازمان استفاده کرد.

اسدالله جلال زاده، معاون راهداری اداره کل حمل و نقل خراسان‌جنوبی اظهارکرد: خبرگزاری‌ها در بازه بازتری از روزنامه های کاغذی کار می‌کنند.

وی افزود: وظیفه اصلی و ذاتی دست اندرکاران عرصه اطلاع رسانی در پی خدمت رسانی واقعی به مردم بوده چرا که خدمتگزاری به مردم یک اقدام بزرگ است و ایسنا در این مورد موفق بوده است.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: