• سه شنبه ۸ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 973-487-5
  • خبرنگار : 101
  • منبع خبر : ----

رئیس حوزه هنری خراسان‌جنوبی خبر داد:

فعالیت 28 گروه سرود شناسنامه دار در خراسان جنوبی

رئیس حوزه هنری خراسان‌جنوبی گفت: با اقدام هایی که در سه سال گذشته در زمینه ارتقا سرود انقلابی در استان صورت گرفته است هم اکنون 28 گروه سرود شناسنامه دار و فنی در استان فعالیت می‌کنند.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، مجید کریمیان شب گذشته 7 خرداد جاری در جمع هنرمندان گروه‌های سرود خراسان جنوبی، گفت: با اقدام هایی که در سه سال گذشته در زمینه ارتقا سرود انقلابی در استان صورت گرفته است هم اکنون 28 گروه سرود شناسنامه دار و فنی در استان فعالیت می‌کنند.

وی افزود: با راهبردهای مقام معظم رهبری و فعالیت‌های دلسوزان نظام، هنر ارزشی جایگاه خود را در کشور پیدا کرد و امیدواریم که این جایگاه روز به روز تقویت شود.

به گفته وی برگزاری 240 برنامه در هفته هنر انقلاب اسلامی 97 گواهی روشن بر این سخن است و هنرمندان با انگیزه استان باید از تمام ظرفیت‌های هنری بهترین استفاده را ببرند .

رئیس حوزه هنری خراسان‌جنوبی اظهار کرد: برای تحقق این جایگاه باید توجه ویژه‌ای به هنر مسجدی و جوانان حزب اللهی شود تا در آینده‌ای نه چندان دور هنر ارزشی و انقلاب در فرامرزها حرف برای گفتن داشته باشد.

کریمیان یادآور شد: خانه سرود حوزه هنری انقلاب اسلامی خراسان‌جنوبی سال 96 به صورت حرفه‌ای و با رویکرد مربی‌پروری فعالیت خود را آغاز کرده است.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: