• شنبه ۱۲ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۴
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 973-286-5
  • خبرنگار : 205
  • منبع خبر : ----

سرپرست آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی خبر داد:

کسب رتبه سوم کشوری خراسان جنوبی در مسابقات پرسش مهر ریاست جمهوری

سرپرست آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی گفت: همکاران فرهنگی و دانش‌آموزان خراسان‌جنوبی در هیجدهمین دوره مسابقات پرسش مهر ریاست جمهوری موفق به کسب رتبه سوم کشور شدند .

علی اصغر موسوی کیا در گفت‌و‌گو با خبرنگار   ایسنا منطقه خراسان‌جنوبی اظهار کرد: هجدهمین دوره مسابقات پرسش مهر ریاست جمهوری در سال تحصیلی جاری با مشارکت 13 هزار دانش‌آموز و فرهنگی در 15 رشته در استان آغاز شد .

وی ادامه داد: شعر، داستان، مقاله پژوهشی، وبلاگ نویسی، فیلم کوتاه، نمایش نامه نویسی، نقاشی، طراحی،گرافیک، خوشنویسی، سرود و سرود همگانی از جمله این رشته‌ها است.

سرپرست آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی بیان کرد: پس از برگزاری مسابقات در مرحله منطقه، 250 برگزیده در مرحله استانی به رقابت پرداختند که در پایان 32 نفر مجوز جضور در مرحله کشوری را کسب کردند .

موسوی کیا اظهار کرد: در بخش هر خانواده ایرانی یک پاسخ، دانش‌آموز فاطمه آشوری از شهرستان فردوس به عنوان برگزیده کشوری معرفی شد و دانش‌آموز نگار زرنگ نیز از شهرستان بیرجند در رشته سخنوری رتبه سوم کشور را به دست آورد.

وی یادآور شد: همچنین صادق حامدی نسب از شهرستان بیرجند و زهرا فتحی از شهرستان طبس در رشته مقاله پژوهشی، رتبه سوم کشور را در این مسابقات کسب کردند.

 

 انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: