• دوشنبه ۱۴ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-7214-5
  • خبرنگار : 205
  • منبع خبر : ----

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس:

حرکت پیامبرگونه امام راحل معنویت را در جهان احیا کرد

 نماینده مردم بیرجند، خوسف درمیان در مجلس شورای اسلامی گفت: حرکت پیامبرگونه امام خمینی(ره) برای پیروزی انقلاب اسلامی معنویت را در جهان احیا کرد.
حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمد باقر عبادی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه خراسان‌جنوبی اظهار کرد: انقلاب امام راحل با بسیاری از انقلاب‌های جهان فرق داشت.
وی با اشاره به انقلاب‌ فرانسه تا انقلاب‌ روسیه، افزود: سبقه فرهنگی انقلاب اسلامی ایران آن را از دیگر انقلاب‌های جهان متمایز می‌کند.
نماینده مردم بیرجند، خوسف درمیان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: امام خمینی(ره)‌ کاری پیامبرگونه در عصر ما انجام داد و در حقیقت معنویت را زنده کرد.
عبادی ادامه داد: امام خمینی(ره) معنویت را نه تنها برای مردم ایران بلکه برای تمام مذاهب در سراسر جهان احیا کرد.
وی با بیان اینکه امام خمینی(ره) موج معنویتی را ایجاد کرد که این موج هرچه بگذرد بیشتر خود را نشان خواهد داد و سدهای باطل را در هم خواهد شکست، تصریح کرد: نفس روحانی امام راحل، معنویتی به انقلاب داد که در هیچ انقلاب دیگری مشاهده نمی‌شود.
 نماینده مردم بیرجند، خوسف درمیان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران انقلابی الهی بود و حرکت امام خمینی(ره) حرکتی پیامبر گونه بود.
عبادی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران از امدادهای الهی نیز برخوردار بود، افزود: انقلاب اسلامی ایران اکنون ۴۰ سال است که با وجود تمام دشمنی‌ها به قوت خود باقی مانده است و این نشان از وجود امدادهای الهی دارد.
وی با بیان اینکه نفس روحانی و سبقه روحانی امام خمینی(ره) در پیروزی و گسترش این انقلاب بسیار تاثیرگذار بود، یادآور شد: آینده جهان از آن انقلاب اسلامی ایران است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: