• شنبه ۱۹ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 973-2484-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

الگوی جدید توسعه مشاغل خانگی وارد فاز ثبت نام از متقاضیان شد

رئیس جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی از آغاز ثبت نام متقاضیان الگوی جدید توسعه مشاغل خانگی در استان خبرداد.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان‌جنوبی، به نقل از روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان، جلال الدین صادقی، اظهار کرد: طرح ملی توسعه مشاغل خانگی با نظارت وزارت کار به عنوان کارفرما و جهاددانشگاهی به عنوان مجری و نهاد تسهیل‌گر برای ایجاد 20 هزار شغل پایدار در مهرماه 96 به امضا رسید.

وی افزود: در این میان ایجاد ۱۵۰۰ شغل پایدار با الگوی جدید برای خراسان جنوبی به عنوان یکی از هشت استان پایلوت در کشور در نظر گرفته شده است.

رییس جهاددانشگاهی خراسان‌جنوبی با بیان اینکه این طرح در سه فاز اجرایی خواهد شد، تصریح کرد: در فاز اول مزیت‌های منطقه‌ای در 11شهرستان استان در حوزه مشاغل خانگی شناسایی شد و همزمان با برخی برندهای ملی برای اتصال به بازار محصولات تولیدی مشاغل خانگی مزیت دار استان مذاکراتی صورت گرفته و تفاهم نامه هایی نیز منعقد شده است.

صادقی ادامه داد: در ادامه سعی داریم با برندهای ملی و استانی و نیز پشتیبانان قوی استانی نیز توافقاتی در راستای اتصال به بازار داشته باشیم.

وی یادآور شد: به عنوان بخشی از این فرایند در این مرحله افرادی که متقاضی ایجاد مشاغل خانگی در حوزه های حوله بافی، گلیم، مترجمی، ویراستاری، سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی، نمدمالی، عسل و زنبورداری، تولید و بسته بندی زرشک، زعفران و عناب، پوشاک، انیمیشن و گل و گیاه هستند می‌توانند برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت ‏ inhb.ir مراجعه کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: