• سه شنبه ۲۲ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-11614-5
  • خبرنگار : 205
  • منبع خبر : ----

کودکان «ذکری» و «گل نی» درمان می‌شوند

 مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی گفت: پس از ماه مبارک رمضان کاروان سلامت و نیکوکاری این جمعیت با هدف بررسی نتیجه درمان بیماران و توزیع اقلام بهداشتی به روستاهای مرزی درمیان اعزام خواهد شد.
به گزارش ایسنا منطقه خراسان‌جنوبی، محمدرحیم شهریاری، امروز(۲۲ خرداد)، از پیگیری روند درمان بیماری پوستی شایع در منطقه خبر داد و گفت: پس از اعزام کاروان سلامت اعزامی به مناطق مذکور در3 و ۴ اردیبهشت سال جاری جمعیت هلال احمر شهرستان درمیان تا کنون ده نوبت برای پیگیری روند درمان بیماران از منطقه بازدید داشته است.
وی با بیان اینکه در این بازدیدها داروهای مورد نیاز بیماران تامین شده است، افزود: پس از ماه مبارک رمضان کاروان سلامت و نیکوکاری این جمعیت با هدف بررسی نتیجه درمان بیماران و توزیع اقلام بهداشتی به منطقه اعزام خواهد شد.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه حضور کودکان در فضای باز و قرار گرفتن در برابر نور مستقیم خورشید از عوامل تشدید کننده بیماری است، یادآور شد: یکی از نیازهای کودکان روستای ذکری شهربازی سرپوشیده است که کودکان را از تابش شدید آفتاب محافظت کند و در صورت همراهی مسئولان و خیران این مهم اجرایی خواهد شد.
روز گذشته معاون هماهنگی امور عمراني استانداري خراسان‌جنوبي به همراه مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان و جمعی از مدیران کل استان در سفر به شهرستان درميان از روستاهاي کم برخوردار و مرزي« گل ني» و «ذکري» بخش گزيک اين شهرستان بازديد و در جریان مشکلات این روستا قرار گرفتند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: