• شنبه ۲ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-314-5
  • خبرنگار : 207
  • منبع خبر : ----

در شورای اداری استان مطرح شد؛

ضرورت مشارکت دستگاه‌های اجرایی در برگزاری کنگره ملی دوهزار شهید خراسان جنوبی

سرپرست معاونت اقتصادی استانداری خراسان جنوبی با اشاره به برگزاری کنگره ملی دو هزار شهید خراسان جنوبی، گفت: تمامی دستگاه‌ها کمک و پشتیبانی کرده و با تمام ظرفیت استان در اختیار قرار دهند.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، محمد حسینی امروز دوم تیر جاری در شورای اداری استان، با اشاره به رسالت وزارت کشور در برخی مسایل فرابخشی و بیان پاسخ از سوی استانداران، اظهارکرد: انتظار است مدیران استان توجه بر زمان داشته باشند تا تاخیر در پاسخگویی نباشد.

وی افزود: با توجه به اینکه مردم و شهروندان پاسخ خود را از دستگاه‌ها به موقع دریافت کنند، بحث میز خدمت حضوری مطرح و وظیفه آن به استانداری محول شد.

سرپرست معاونت اقتصادی استانداری خراسان جنوبی ادامه داد: بسیاری از مراجعات مردم نیاز به راهکارهایی دارد، بنابراین لازم است نیروهای مفید و کاردرست برای پاسخگویی انتخاب شوند.

حسینی با اشاره به برگزاری کنگره ملی دو هزار شهید خراسان جنوبی، اظهارکرد: تمامی دستگاه‌ها کمک و پشتیبانی کرده و با تمام ظرفیت استان در اختیار قرار دهند.

وی بر بحث صرفه جویی انرژی درتابستان تاکید کرد و گفت: دستگاه‌های اجرایی به این مساله که از سوی دولت نیز بخشنامه شده است، توجه داشته باشند.

سرپرست معاونت اقتصادی استانداری خراسان جنوبی یادآور شد: در بحث تنظیم بازار نیز تلاش شود که سوء استفاده صورت نگیرد و با تخلفات برخورد جدی شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: