• جمعه ۸ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 974-5814-5
  • خبرنگار : 205
  • منبع خبر : ----

امام جمعه موقت بیرجند تاکید کرد:

مدیریت اقتصادی، وظیفه خطیر مسئولان در شرایط فعلی کشور

 امام‌جمعه موقت بیرجند گفت: مسئولان نظام باید توجه بیشتری به مدیریت اقتصادی داشته باشند.
به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام مجید نصیرایی، امروز(۸ تیر)، در خطبه‌های نماز جمعه بیرجند اظهار کرد: اکنون کشور در یک جنگ تمام عیار اقتصادی قرار دارد.
وی با بیان اینکه تلاش و همت ورزشکاران در جام جهانی باعث شادمانی مردم و موجب تقدیر رهبر معظم انقلاب شد، افزود: در عرصه مدیریت اقتصادی  نیز اگر مردم از مسئولان تلاش جهادی، همت و برنامه‌ریزی ببینند به آرامش خاطر رسیده و نواقص را با صبوری پشت سر می‌گذارند.
امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به توطئه‌های دشمن، بیان کرد: دشمنان نظام باید بدانند که در این جنگ اقتصادی نیز مردم آنان را زمین‌گیر خواهند کرد.
نصیرایی با اشاره به اینکه خداوند در قرآن فرموده که اگر دین حق را یاری کنید من نیز شما را یاری‌خواهم کرد، تصریح کرد: گاهی ما این مؤلفه را مراعات نمی‌کنیم اما انتظار نصرت پروردگار را داریم.
وی ادامه داد: در حقیقت نصرت دین خدا به معنای تقویت ارزش‌های الهی در زندگی فردی و اجتماعی است.
امام جمعه موقت بیرجند اظهار کرد: نباید شرایط به‌گونه‌ای باشد که افرادی در کشور این امکان را داشته باشند که با ارز دولتی کالا وارد کرده اما با قیمت ارز آزاد در بازار بفروشند.
نصیرایی با انتقاد از شرایط فعلی بازار گفت: نباید این امکان وجود داشته باشد که یک فرد بتواند با خرید هزاران سکه طلا، سود بسیار کرده و بازار را ملتهب کند.
وی با بیان اینکه چنین وضعیتی در کشور نشان از نبود نظارت کافی بر بازار است، تصریح کرد: اکنون کشور و مردم ایران در یک جنگ تمام عیار اقتصادی هستند.
امام جمعه موقت بیرجند بیان کرد: در این شرایط مردم باید اقدامات قوه قضاییه را در برخورد با مفسدین اقتصادی لمس کنند و در این صورت است که به اطمینان می‌رسند.
نصیرایی خاطرنشان کرد: اگر هر سه قوه در انجام وظایف خود سهل‌انگاری کنند عملکرد آنان به‌پای نظام نوشته خواهد شد پس باید مراقب بود.
وی یادآور شد: مسئولیت مردم در شرایط فعلی اقتصادی این است که با حفظ همدلی و عرضه کالاهای از قبل خریداری شده به قیمت خریداری شده در قبل از این شرایط رفتار کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: