• سه شنبه ۱۲ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-9314-5
  • خبرنگار : 205
  • منبع خبر : ----

کاهش آلام بیماران خراسان جنوبی؛

گروه خیرخواهانه جراحی پلاستیک وارد خراسان جنوبی شدند

رییس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند گفت:  گروه خیرخواهانه جراحی پلاستیک و ترمیمی با عنوان مرهم به خراسان جنوبی وارد شدند و از صبح امروز ویزیت ها آغاز شده است.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان‌ جنوبی، کاظم قائمی، امروز(12 تیرماه)، در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: در طول یک سال گذشته با اقدامات انجام شده توانستیم توافق گروه خیرخواهانه جراحی پلاستیک را کسب کنیم.  

وی افزود: خراسان جنوبی مقصد بیست و دومین سفر خیرخواهانه این تیم فوق تخصصی جراحی پلاستیک و ترمیمی مرهم برای انجام اعمال جراحی رایگان است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با اشاره به اینکه هفت اتاق عمل فعال در بیمارستان رازی بیرجند را در اختیار این گروه قرار خواهیم گذاشت، افزود: در صورت نیاز بیمارستان های دیگر بیرجند نیز پذیرای اعمال جراحی این گروه خواهد بود.

  قائمی بیان کرد: طی امروز اقدامات اولیه بیماران انجام می شود و اعمال جراحی از فردا صبح آغاز و تا پایان روز 15 تیرماه ادامه خواهد داشت .

وی با بیان اینکه قرار است روز اول ۲۸ نفر، روز دوم ۴۱ نفر، روز سوم ۴۳ نفر و روز چهارم ۶۵ نفر تحت عمل جراحی قرار گیرند، یادآور شد: مراسم اختتامیه حضور این گروه در استان نیز، 16 تیرماه جاری در بیرجند برگزار می شود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: