• شنبه ۱۶ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 974-188-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

برگزاری المپیاد ورزش همگانی، روستایی در خراسان جنوبی

رئیس اداره وررش و جوانان خوسف گفت: المپیاد ورزش همگانی، روستایی و همایش پیاده روی خانوادگی در روستای تقاب برگزار شد.

فاطمه چهکندی نژاد در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه خراسان جنوبی، اظهارکرد: المپیاد ورزش همگانی، روستایی و همایش پیاده روی خانوادگی با استقبال پرشور اهالی روستاهای بخش مرکزی شهرستان خوسف روز جمعه در روستای تقاب برگزار شد.

وی افزود: این جشنواره در دو رده آقایان و بانوان در رشته‌های؛ پرش با گونی، دارت، لی لی، تیروکمان سنتی و چوب کشی برگزار شد.

رئیس اداره وررش و جوانان خوسف با اشاره به اینکه این المپیاد ورزشی با حضور ۷۰ ورزشکار برگزار شد؛ تصریح کرد: خانواده های حاضر در این همایش نیز مسیر ۷ کیلومتری از ابتدای روستای محمدآباد تقاب تا گلزار شهدا و سپس سالن روستای تقاب راپیاده روی کردند.

چهکندی‌نژاد ادامه داد:   در رشته پرش با گونی آقایان " مسلم مهرپویا " ، " مرتضی باقری " و " علی ابراهیمی " مقام اول تا سوم را بدست آوردند.

وی اضافه کرد: " مسلم مهرپویا " و " مهدی براتی " نیز در رشته چوب کشی به ترتیب در جایگاه اول و دوم ایستادند.

رئیس اداره ورزش و جوانان خوسف اظهار کرد: در رشته پرش با گونی بانوان نیز " مینا مسعودی " ، " زهرا دوست " و " فرزانه علیدوست " زودتر از بقیه شرکت کنندگان به خط پایان رسیدند.

وی ادامه داد: در رشته دارت بانوان نیز " سیده زهره حسینی " ، " فاطمه خدادادی " و " زینب خدادادی " نفرات اول تا سوم و در رشته لی لی بانوان نیز " زهرا باقی " ، " محدثه خدادادی " و " فاطمه عبدالهی " بر سکوهای اول تا سوم نشستند.

چهکندی نژاد با اشاره به اینکه این جشنواره ششمین جشنواره بازی‌های بومی و محلی در شهرستان خوسف از ابتدای امسال بوده است، یادآور شد: این جشنواره‌ها در روستاهای خور، دق اکبرآباد، ماژان،   اصغریه و روستای تقاب برگزار شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: