• سه شنبه ۱۹ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-12814-5
  • خبرنگار : 205
  • منبع خبر : ----

استاندار خراسان جنوبی تاکید کرد:

مسئولان برای جوانان آستین همت بالا بزنند

استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه مسئولان سخن عملی برای جوانان بگویند، گفت: باید برای جوانان در استان آستین همت بالا زد.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، محمدمهدی مروج الشریعه، امروز(19 تیر)، در ستاد ساماندهی امور جوانان، با انتقاد از کلی گویی‌ها در جلسات این ستاد، اظهار کرد: ستاد ساماندهی جوانان باید از منظر وظیفه مندی دستگاه‌های اجرایی مختلف استان بررسی شود.

وی با بیان اینکه در این ستاد باید به گونه‌ای برنامه ریزی شود که زمانی که سوال می‌شود برای جوانان چه کردید برنامه خوب، مدون و عملکرد روشنی داشته باشیم، افزود: کارگروه‌های تخصصی ذیل این ستاد باید برای رفع دغدغه‌ها به این ستاد کمک کنند.

استاندار خراسان جنوبی بیان کرد: در سند توسعه جوانان باید مسائل و موضوعاتی چون معرفت شناسی، رشد معنویت و مسائل سیاسی در ارتباط با جوانان گنجانده شود.

مروج الشریعه با گلایه از عدم سرکشی مدیران به فعالیت جوانان در اردوهای جهادی، تصریح کرد: تصمیمات و راهبردها باید در جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان علمی تر باشد.

وی با تاکید بر مطرح کردن مسائل مبتنی بر واقعیات استان، اظهار کرد: باید تلاش کنیم چند موضوع اساسی را برای جوانان به صورت مسئله محور تنظیم و مورد بررسی قرار دهیم.

استاندار خراسان جنوبی با تاکید بر برگزاری اردوهای مرتبط با دروس در دانشگاه‌ها، بیان کرد: با همین امکانات کم و محدود نیز می‌توان برای جوانان مسئله محور کار کرد و از این فضای سردرگم و دور باطل خارج شد.

مروج الشریعه با تاکید بر نشاط در جامعه، افزود: باید برای جوانان آستین همت بالا زد و مسئولان سخن عملی برای جوانان بگویند.

وی با بیان اینکه روحیه نشاط در استان وجود ندارد، اظهار کرد: گاهی مسئولان در حواشی به شدت درگیر می‌شوند و با این کار به جامعه و جوانان ظلم می‌کنند.

استاندار خراسان جنوبی بیان کرد: باید فکری برای ورزش همگانی در استان کرد چرا که ورزش همگانی یکی از راهکارهای ایجاد نشاط در جامعه است.

مروج الشریعه به مسئولان پیشنهاد داد در کنار مردم ورزش همگانی را آغاز کنند و ادامه داد: مسئولان و جامعه باید جوانان دچار آسیب را دریابند و دست آنان را بگیرند تا به سمت این آسیب‌ها روی نیاورند.

ضرورت ایجاد تالار گفتگوی سیاسی در خراسان جنوبی

وی با بیان اینکه جوانان باید تالار گفتگوی سیاسی در استان داشته باشند، تصریح کرد: در این تالار گفتگو باید افراد مختلف با هر سلیقه سیاسی به بیان نظرات خود بپردازند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: