• سه شنبه ۱۹ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 974-288-5
  • خبرنگار : 205
  • منبع خبر : ----

سند توسعه ورزش در خراسان جنوبی تدوین می شود

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: تا دو هفته آینده، سند توسعه ورزش تدوین و تقدیم استاندار خراسان جنوبی می‌شود.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، مهران سرپرست، امروز(19 تیر)، در بیست و هشتمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان، اظهار کرد: یکی از انتقادات اساسی در حوزه اثربخشی کارگروه‌های استانی ذیل این ستاد، نوع تقسیم کار است .

وی با بیان اینکه در حال حاضر این اداره‌کل، تنظیم دو سند را در دستور کار دارد، افزود: سند توسعه بخش جوانان و سند توسعه ورزش، سندهای در دست بررسی این اداره کل است .

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی با اشاره به اینکه تا دو هفته آینده، سند توسعه ورزش تقدیم استاندار خراسان جنوبی می‌شود، تصریح کرد: برجسته سازی جایگاه استان و افزایش سهم استان در مسابقات ملی از رویکردهای اداره‌کل ورزش و جوانان استان است .

سرپرست با بیان اینکه حوزه ورزش که حوزه پیچیده‌ای است، نیازمند نگاه و رویکرد هم گرایی استانی است، اظهار کرد: تمامی منابع مورد نیاز برای اینکه سند توسعه جوانان به عنوان محور توسعه مورد توجه قرار گیرد، تامین شده است.

وی با بیان اینکه از استانداردهای تعیین شده در تشکیل و امتیاز بندی کارگروه‌های ذیل ستاد ساماندهی امور جوانان عقب هستیم، تصریح کرد: برای کمی سازی و ارتقاء سطح کیفی مصوبات جلسات تلاش می‌کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی با بیان اینکه قبل از تشکیل جلسات ستاد، دو کمیته تشکی می‌شود، افزود: از ابتدای امسال تاکنون، چهار کمیته آسیب‌های اجتماعی برگزار شده است.

سرپرست با اشاره به اینکه امسال دو خانه جوان در استان تاسیس شده است، تصریح کرد: تا پایان برنامه ششم توسعه، مقرر شده است در تمام شهرستان‌ها، خانه جوانان تشکیل شود.

وی با اشاره به اینکه تشکیل خانه جوانان بیرجند و طبس نیز در دستور کار قرار دارد، یادآور شد: برنامه ریزی و استفاده بهینه از منابع مشکل اصلی استان است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: