• چهارشنبه ۲۰ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-13314-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

تخفیف ۲۰ درصدی عوارض کسب و پیشه برای شهروندان بیرجندی

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی شهرداری بیرجند گفت: شهروندانی که عوارض کسب و پیشه و جرائم معوقه خود را تا اواخر مرداد ماه سال جاری پرداخت کنند مشمول تخفیف ۲۰ درصدی می‎شوند.

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی؛ جواد بهدانی امروز (20 تیرماه) در جمع خبرنگاران اظهارکرد: شهروندان بیرجندی می‌توانند عوارض کسب و پیشه و جرائم معوقه خود را تا پایان ۲۷ مرداد ماه سال جاری پرداخت و از تخفیف ویژه برخوردار شوند.

وی افزود: با توجه به بررسی صورت گرفته از شروع این طرح شهروندان با مراجعه به شهرداری‌ها عوارض خود را پرداخت کرده و تداوم این امر می‌تواند شهرداری را در ارایه خدمات مطلوب در مناطق شهری کمک کند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی شهرداری بیرجند تصریح کرد: مالکان خودروها نیز با مراجعه به دفاتر پیشخوان می‌توانند به سهولت عوارض خود را پرداخت کنند.

وی ادامه داد: امسال برای نخستین بار کارمزد دریافت عوارض خودرو در دفاتر پیشخوان حذف شده و متصدیان دفاتر پیشخوان نباید از مالکان خودرو ها کار مزد دریافت کنند.

بهدانی یادآور شد: عوارض کسب و پیشه براساس ماده ۱۴ قانون نظام صنفی و مبالغ دریافتی براساس تعرفه کسب و پیشه مصوب شورای اسلامی است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: