• چهارشنبه ۲۰ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۸
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 974-887-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

معاون استاندار خراسان جنوبی تاکید کرد:

فرهیختگان؛ محور اصلی توسعه فرهنگ و هنر

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی گفت: رشد و توسعه حوزه فرهنگ و هنر استان نیاز به کمک فرهیختگان و متخصصان دارد .

به گزارش ایسنا منطقه خراسان جنوبی، علی اسماعیلی، امروز(20 تیر)،  در آیین تکریم و معارفه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی، با بیان اینکه مسئولیت دیر یا زود رفتنی است و این مسئولیت‌ها امانتی از مردم در دست مدیران است، اظهار کرد: بهترین دعا برای هر مدیری این است که با عزت خداحافظی کند.

وی افزود: مسئولیت در این استان سخت است چراکه کار بر زمین مانده زیادی در این منطقه وجود دارد لذا مدیران باید از رفاهی که در دیگر مناطق کشور داشته‌اند در این استان صرف نظر کنند .
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی با اشاره به ویژگی های فرهنگی خراسان جنوبی، تصریح کرد: مدیران باید ظرفیت خود را در مقابل نقد مردم بالا ببرند چرا که این مردم قدرشناس و خوش بدرقه هستند .
وی با اشاره به اینکه به دنبال حاکمیت قانون هستیم، یادآور شد: بدون یاری فرهیختگان و متخصصان هیچ کس نمی‌تواند کاری را انجام دهد و امیدواریم با یاری آنان شاهد رشد بیشتر حوزه فرهنگ و هنر در این استان باشیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: