• سه شنبه ۲ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۳
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 975-186-5
  • خبرنگار : 205
  • منبع خبر : ----

طی سال گذشته صورت گرفت؛

تحقق 97 درصدی برنامه عملیاتی معاونت آموزشی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی

معاون آموزشی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی از تحقق 97 درصدی برنامه عملیاتی معاونت آموزشی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی در سال گذشته خبر داد.

مجتبی ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه خراسان جنوبی اظهار کرد: آموزش مبتنی بر پژوهش رویکرد اصلی معاونت آموزشی در حوزه سازمان‌ها است.

وی افزود: واحد جهاددانشگاهی خراسان جنوبی در سال اول برنامه پنج ساله ششم توسعه توانست 88 درصد از اهداف خود را محقق کند.

معاون آموزشی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی بیان کرد: تحقیقات علمی نشان می‌دهد که عدم توجه مناسب به مقوله آموزش صحیح مبتنی بر مسئله مشخص باعث انحراف از اهداف اولیه و هدر رفت منابع می‌شود .

ابراهیمی ادامه داد: سعی داریم با همکاری بخش دولتی و استفاده از تجربیات سایر بخش‌های استان در سال جاری به این مقوله بپردازیم تا رسالت خود را به عنوان یک نهاد علمی در راستای کمک به توسعه استان به درستی اجرایی کنیم .

وی از آموزش هزار نفر در سال 94 خبر داد و افزود: معاونت آموزشی جهاددانشگاهی استان توانست این میزان را به بیش از هفت هزار فراگیر عمومی و تخصصی در سال گذشته برساند.

معاون آموزشی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی یادآور شد: در حال حاضر بیش از دو درصد جمعیت استان تحت پوشش آموزش ‌های جهاددانشگاهی قرار گرفته‌اند که امید است این میزان افزایش یابد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: