• چهارشنبه ۳ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 975-286-5
  • خبرنگار : 205
  • منبع خبر : ----

مدیرکل برنامه‌ریزی و توسعه جهاددانشگاهی کشور خبر داد:

برندسازی جهاددانشگاهی با آموزش‌های شغل محور

مدیرکل برنامه‌ریزی و توسعه جهاددانشگاهی کشور گفت: فعالیت ‌ها و آموزش ‌های شغل محور جهاددانشگاهی، این مجموعه را تبدیل به برند کرده است.

حسین کلانتری در گفت ‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه خراسان جنوبی اظهار کرد: جهاددانشگاهی فعالیت‌هایی در سطح ملی دارد که این فعالیت ‌ها تبدیل به برندی زیرمجموعه جهاددانشگاهی شده ‌اند.

وی افزود: جهاددانشگاهی، فعالیت ‌های مختلفی در حوزه تولید محتوا، استانداردسازی فرآیند آموزش، حوزه اشتغال و کارآفرینی دارد.

بومی‌سازی محتواهای آموزشی زبان انگلیسی در کشور

وی از بومی‌سازی محتواهای آموزشی زبان انگلیسی در کشور توسط جهاددانشگاهی خبر داد و بیان کرد: استانداردسازی دوره‌های آموزشی جهاددانشگاهی را در حوزه آموزش زبان آغاز کرده ‌ایم.

مدیرکل برنامه‌ریزی و توسعه جهاددانشگاهی کشور بیان کرد: با مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی و با همکاری تعدادی از سازمان ‌ها مجموعه کامل آموزش زبان انگلیسی شامل 8 بسته 16 جلدی با نام  eight  در جهاددانشگاهی تدوین شده است.

کلانتری با بیان اینکه در حال حاضر این بومی سازی در پنج استان کشور به صورت پایلوت اجرا شده است، تصریح کرد: این بسته آموزشی در پی ارائه روش‌های نوین آموزش و یادگیری زبان انگلیسی است.

وی بیان کرد: آموزش بین ‌الملل، آموزش مجازی، ارائه سی‌دی‌های آموزشی و افزایش فراگیران تخصصی از برنامه‌های پیش روی جهاددانشگاهی است که امیدواریم واحدهای استان‌ها نیز خود را با این برنامه‌ها همگام کنند.

رتبه‌بندی مراکز آموزشی جهاد دانشگاهی

مدیرکل برنامه‌ریزی و توسعه جهاددانشگاهی کشور همچنین از رتبه‌بندی مراکز آموزشی جهاد دانشگاهی طبق یک سری از معیارهای طبقه بندی شده خبر داد و اظهار کرد: بر طبق این معیارها، مراکز آموزشی جهاد دانشگاهی در سطح کشور در سه سطح تقسیم‌بندی می ‌شوند.

کلانتری با بیان اینکه رتبه‌بندی مراکز آموزشی جهاد دانشگاهی از امسال اجرایی خواهد شد، خاطرنشان کرد: به مراکزی که در رتبه اول قرار بگیرند تسهیلاتی ارائه می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: